
Kicsit nagyobb sebességnél már „kockázatos” lenne... ;)
Még nagyobbnál meg már csíkos! :DRavennë | 2013.04.25. 11:01:05Csukott szemmel is vicces videó, imádok nevetni mások nevetésén. :D
Neked hányas lábad van? Ökológiai lábnyomszámító magyarul. (Elvileg 1,8 ha alatt fenntartható...)
bungle | 2013.05.17. 14:06:14Pesten járt az ember, akinek nincs lábnyoma
http://hvg.hu/gazdasag/20130516_Az_ember_akinek_nincs_labnyoma

Rövid tévés karrier: a hírolvasó első és egyben utolsó munkanapja
Állítólag kutyaürülékbe lépett, vélhetően ezért káromkodott, miközben a cipőjét nézte és nem gondolta, hogy be van kapcsolva a mikrofonja...
Mai tippelős: a képen a világ legnagyobb tojása (na jó, a Föld legnagyobbja, hiszen mint tudjuk az Alien tojások nagyobbak). A videó megtekintése előtt írjátok meg kommentben (de tényleg előtte!), szerintetek milyen állat tojta? :)MADve | 2013.04.26. 22:03:35szerintem óriásteknős

Egy bicaj, ami tériszonyosoknak nem ajánlott! ;)
eospower | 2013.04.29. 22:06:46Éppen egy kis homokbuckánál is leszállhatott volna :), egyébként ilyenkor érdekes mikor oldalról csap meg a szél :D

Kórház helyett templomba vitték gyereküket gyógyulni - a nyolchónapos kisfiú meghalt
A szülők nem tanultak korábbi hibájukból, egy gyerekük már meghalt, amiért 2009-ben 10 év felfüggesztett szabadságvesztésre ítélték őket.Tooni | 2013.04.26. 11:00:33Onnan tudod megállapítani az "értelmezés" valóságtartalmát, hogy észreveszed-e ezt a magad, vagy a mások életében, és ez egybecseng az ott leírtakkal.

Hogy fog örülni a szomszéd a frissen teregetett lepedőinek! :D
Reggel mos, délben mos, este mos, mi kormos? ;)emiklos | 2013.04.28. 00:52:17Ezek itt éppen kéményt takarítanak. A videó végéből (ahol már alig hoz ki a cucc kormot) kiderül, hogy hatékony is a megoldás, csak nem túl környezet(szomszéd)barát. Ha lenne rajta vmi koromgyűjtő szűrő, talán egész jó cucc lehetne.

Talán másképpen kellene megitélni a motorosokat...
rámnémetnemlelelmenteménmár | 2013.04.30. 00:46:51...latba(bocs)
A videóval kapcsolatban az a véleményem,hogy itt nem egy segítőkész,figyelmes motorost látunk,hanem egy segítőkész,figyelmes embert!!!Nagy valószínűséggel emberünk,akkor is megállt volna,ha autóval,biciklivel vagy komppal közlekedett volna.
Számomra ez természetes dolog,ezért furcsállom,hogy görögtüzet kéne égetni,meg táncolni örömünkben,hogy megállt segíteni.Nekem ez egy ilyen "szeressük a motorosokat,mert kedves,figyelmes emberek" videónak tűnik,mintha ezt bizonyítani kellene.
Amúgy a többséggel egyetértek,nem szép dolog az általánosítás,de általában ezeknek van alapjuk.
Világszerte rémisztő mértékben pusztulnak a méhek, többek közt a rájuk nézve halálos vegyszerek miatt. Az EU-ban hétfőn szavaznak ezek betiltásáról. Az óriás vegyipari cégek sorra kenik meg a politikusokat és a méhész egyesületek képviselőit, a méhészek tiltakozása ellenére. Kínában már van ahol kézzel porozzák a növényeket. Az Einsteinnek tulajdonított mondás szerint ha kipusztulnak a méhek, négy évre rá az emberiség is követi őket.
Fura spoiler ;)
„Nyomdjad tövig, majd szólok mikor jó!” :Dwinben | 2013.04.24. 15:48:31Vagy emlékezetből tolja. :P









