
Szegény capybara egy kis fagyiért mindenre kapható :D

Az igazi Garfield, nem tud meglenni lasagne nélkül. :D
Purple | 2009.09.15. 11:06:00mert volna mást írni :D
Bizonyára hallottátok a hírt , miszerint a Disney felvásárolta a Marvel képregénykiadót. Egyesek már el is kezdték házasítani a két cég figuráit. Íme.kovacslacka | 2010.05.16. 11:30:01van még: http://fx.worth1000.com/contests/25163/marvel-disney-hybrids-2

Régen volt már igazi bünti, ezért most tessék itt egy.
A legcsúnyább, hogy vannak szponzorai is. Azért azt valaki elmondhatná, hogy a The Sims az milyen cég, mert én eddig csak az Electronic Arts-ot ismertem. :D
Aki lusta megkeresni a kis búzacsírának a videóklipjét, annak tessék itt van (igen, hivatalos klip! :D)
Félve írom le, hogy állítólag a klip zenei producere Rakonczai Viktor, és Indián a rendezője.
De a honlapon több videót is találhattok róla, mint pl. azt a fergeteges táncpróbát, ahol egy felmosónyélbe énekel.csildicsildi | 2009.09.27. 20:08:54Képre kattintva jelszót és felhasználónevet kér.

Kicsit
betegStar Wars rajongó.bleacher | 2009.09.18. 14:21:26haha szopiszopi már bocsánat de látom hogy ott a földön kimaradt egy hely! amm a star warsos szönyeg odavág xd

Frostie, a legnagyobb Ray Charles rajongó! ;)
Egy nemzetközi kutatócsoport új fajokat fedezett fel Pápua Új-Guinea egy elszigetelt részén, egy kihunyt vulkán kráterében. A legnagyobb szenzáció egy másfél kilós óriáspatkány.te.sas! | 2009.09.13. 20:49:10hát nem szívbajos a kis dög, az biztos! :)

Álmoscicás oldal :)
Mr.T. | 2009.09.13. 23:48:53Valahol biztosan, csak nem a helyzet magaslatán az tuti. :D

Újabb ördögi dög. ;)
Voronyezs | 2009.09.12. 20:58:07Ez nem kutya hanem egy szardarab... A kutya az lehetőleg ne férjen el a karomban...

Menekülnek a cigányok Magyarországról?! Ja nem, csak a csecseneknél lagzi volt... :D
xhepe | 2009.09.11. 23:27:20...és az a nagy KÖD ami körülvesz mindent...sutyerákok!ATOMOTNEKIK!!!!










a malac-hörcsög-nutria-kecske, vagy a banya?!