
Csináld magad hulladék cipő.
Nusihusi | 2009.09.18. 02:07:21Első látásra gépalkatrészeknek tűnnek:)
Riport a dél-afrikai Caster Semenyával, aki 800 méteren nyert az idei berlini atlétikai világbajnokságon.
- Mit szól Ön ahhoz, hogy sokan megkérdőjelezik női mivoltát?
- Leszophatnak!Szerintetek akkor most béb vagy nem béb? Fontos volna eldöntenetek, mert Dél-Afrika világháborúval fenyegetőzik.Purple | 2009.09.22. 18:18:13cipő......

Fouad Djaoublia tud valamit... a maga módján. :D
Sziszo | 2009.09.18. 18:36:55ez van amikor nincs önkritika :D igazi balfasz a kölök..

Cowboyok a közértben. :)
Cheebeeke | 2009.10.05. 18:09:05Hogy beparkolt a szürkével az ember :D Városi Cutting- leválasztják a bolttól a bocit xD
A Gymkhana videókat (a legutóbbi ráadással együtt) és Ken Block-ot bizonyára senkinek nem kell külön bemutatni. A világszerte egyre népszerűbb amerikai rally-legenda legutóbb az angliai Silverstone-ban járt, ahol a Colin McRae - Dirt2 videojáték megjelenése alkalmából néhány rajongóját meg is autókáztatta az ugratóval ellátott pályán. :)
Az orosz gagnszta hip-hop nemzedék... :D
lokko | 2010.03.22. 23:01:52ez a globalizált tömegkultúra görbetükre ...

- Szia kígyó! Bocs hogy a múltkor csúfoltalak, amiért nincs lábad...
- Semmi baj!
- Biztos?
- Persze!
- Akkor kezet rá!Fireblade1000 | 2009.09.16. 21:16:37Nem is tudom! Ennek most túl sok vagy túl kevés lába van??:DD

Ez kész! Bekattant a Comedy Central! Kell a bünti!! ;)
Nala | 2009.09.18. 21:30:29Nagyon szeressem ezeket a kiírásokat :D:D:D
Először csak néztem h mi a fene ez.....de nagyon bejön:D:D:D

A világ legrosszabb reklámja. Nem tudom, hogy ez most komoly, vagy hülye egyetemisták rossz poénja? :D
Fireblade1000 | 2009.09.16. 21:06:56Igényes reklám!!:D

Szegény capybara egy kis fagyiért mindenre kapható :D
superxaba | 2009.09.15. 19:05:25nem is tudom melyik a csúnyább...
a malac-hörcsög-nutria-kecske, vagy a banya?!









