
13 pillanat, mely megváltoztatta a világot egy picit...
DD | 2007.01.19. 18:09:05Attól függetlenül, hogy mit ábrázolnak a képek, javarész rohadt jó képek. Egy részük visszaköszön a történelem könyvekben...
Egy igen egyszerű felépítésű, de annál érdekesebb oldalon kalandozva, sok mindent megtudtam magamról a születésnapom alapján, amit eddig nem. Az oldal angolul van, de különösebb angol tudást nem szükséges az értelmezéséhez. A kezdőlapon megadjuk a kért adatokat, egy klikk és máris értékelhetjük az eredményt. Nemcsak a szerencseszámaimat vagy a szerencseköveimet tudtam meg így, hanem azt is, hogy mik voltak éppen az aktuális slágerek amikor születtem.Balázs | 2007.01.22. 22:40:58inkább joey mint gugli :))

Kenyérpirító újfajta megközelítésben
bungle | 2007.01.18. 15:54:24Ez az átlátszó kenyérpirító is bejön: http://www.gizmodo.com/gadgets/rss/transparent-toaster-concept-171315.php

Aquapet-ek, vagy mik.
Még egy okosság, hogy gyermekünk megfejhesse pénztárcánkat.Connektor | 2007.01.17. 16:57:06NEEM!!! Az 2 cici között 1 hatalmas mü...:)... izé? :) vagy igazi :)

Megtalálták az igazi Garfield-ot... ;)
(a felirat is jó a táblán: "a kutyáknak gazdájuk van, a macskáknak személyzetük" :))after | 2007.01.17. 09:27:47cuki <3 :)

Modernkori cirkusz a népnek... legyen benne halál is, az még izgalmasabb, még nézettebb. Viva la civilizáció!?!!
bungle | 2007.01.22. 12:34:22Erről jut eszembe, most olvastam, ez is jó, Mexikóban egy fickó öngyilkos akart lenni, nem sikerült neki, de később a rendőrök büntetésből olyan sikeresen megverték, hogy abba belehalt... :)))
http://www.iht.com/articles/ap/2007/01/21/america/LA-GEN-Mexico-Suicide-Beating.php

Szellőzés megoldva
ReAm1 | 2007.01.16. 22:14:54Biztos van forgalmija...

Remek - a világ legcsúnyább futballistái. Kellett már egy ilyen, mert ilyen még nem volt.
Balázs | 2007.03.19. 20:35:24apádf*sza!!!

BrainBall
A cél mindkét labda megtartása... Kicsit nehezebb az átlagnál. ;)vasasdrukker | 2007.01.20. 15:05:08sok bénázás után 101.529

3-nál még hagyján, majd aztán belezizzensz Te is.
<-{st.one}-> | 2008.03.11. 00:59:33kis javítás: Dimrain47 az előadó. a játékban a Surface c. dal egyik változata hallható. jútyúbon és májszpészen is megtalálható. ha valaki tudja honnan lehetne dalokat szerválni az írjon! téháiksz :)









