
A Szegedi Picsaember
RT/TURBO | 2013.05.08. 23:26:01Engem se,csak maradjon otthon.
Ó, Trombitás Lady... ;)
jackherer77 | 2013.05.04. 21:10:27Képzelem mikor otthon mosogat, vagy zuhanyzik. :)

A tiszta, élő gyapjuh szakszerű kezelése :)
Tooni | 2013.05.05. 19:35:54Barifília.

Tükröm, tükröm mondd meg nékem
ki kit klónoz e vidéken?Nas | 2013.05.03. 11:07:57Ez marha jó. :D
(ha rosszmájú lennék, mondhatnám, hogy helyzeti előnyben vannak, mert mindegyik ugyanúgy néz ki, szóval nem nehéz "ikerpárt" találni maguknak, elég, ha egyformán felöltöznek...)

Beszívták a benzingőzt
roberto | 2013.05.03. 19:59:33Folyamatosan terhes.

Mellbimbónak hívnak tizenhat embert Romániában. Stoplámpa, Miniszter, Szemét: ilyen és ehhez hasonló furcsa utónevet visel több száz ember.
Hát... egyszer a Mária is volt újonnan használt név.
Neked melyik a kedvenced? Esetleg tudsz jobbat? ;)
Korábbi hasonló postok (magyar nevekkel) itt, itt és itt.bungle | 2013.06.27. 20:32:10Összehoznám a lószívű kislányokat Bangó Süsüvel! :D

Bear Grylls producere brutális kígyóharapást szenvedett
A kép itt látható (erős idegzetűeknek), itt pedig a műtét utáni helyzetet.Nas | 2013.05.12. 20:47:33Oké. Köszönjük az infót. És? Én arról beszéltem, hogy más módja is van a probléma megoldásának (egyébként a postot nem néztem meg, nem is jártam utána a részleteknek, mert annyira nem érdekelt a dolog).

Volkswagen kisbusz sátor
Szancso | 2013.05.04. 07:13:33Tényleg bocs!Néha elgurul a gyógyszerem,nem rosszindulatból írtam. :)

Omlett
Nas | 2013.05.13. 12:43:32http://www.youtube.com/watch?v=GbycvPwr1Wg
http://www.youtube.com/watch?v=4fsSAPyHxJI

Boxetti - sok jó dolog kis helyen is elfér









