Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
Gyors fagyás
Továbbá még...Gergely001 | 2007.01.28. 19:04:11Ma kipróbáltam de nem lett jó, valamit biztos elcsesztem. Majd holnap megpróbálom újra. :D

Méghogy egy mobil felrobban? Ugyan már, csacskaság...
Joey89 | 2007.01.26. 22:06:28Avagy ha szakszerüen nézzük esetleg az akut cimkézték ujra és robbant fel :)

Azt hittem nagyüzemi disznóvágás... közben meg valami taiwani templomi áldozás. :O
vizicickány | 2007.01.24. 22:24:27Minnyán gyün a tisztifőorvos oszt szíjjel csap köztetek!!

Tehetségesek. Azt ugyan még nem tudom, hogy az egyensúlyozásban, vagy a videoszerkesztésben... :)
Várjál, van máááásik is.bungle | 2007.01.24. 12:00:51Legalább idősebb korukban magyarázkodhatnak a videóval, hogy miért is lettek hülyék, mikor fejre ejtették őket... :)

A 90 legfurább fóbia
Ha pl. nem szeretsz fürdeni, hivatkozhatsz ablutofóbiára. ;)
A phronemofóbiások nem lehetnek túl eszesek, ők a gondolkodástól félnek. :D
Ergofóbia - na ergo ettől sokan szenvednek (keresd meg, mi ez)! :)Neked milyen félelmeid vannak?iZeMiZe | 2007.01.22. 21:24:12Ha szólítana a természet nem lennék Kathisophobia-s:D

Elég komoly kis oldal.
"A Viharvadász Tv a Viharvadász Project vizuális, multimédiás megfigyelési- viharkövető-, időjárás- és villámfigyelő, felhő-, víz-, táj és égkép-kamerákat összefogó közvetítése."
Ezek az orosz srácok mindent megpróbálnak, hogy beszakítsák a jeget. Legtöbbször sikerül is nekik. :)
FZoli | 2007.02.06. 11:56:01Pontosan azok
ABC Gum (Already Been Chewed)
Na ez igazán hiánypótló: már megrágott rágógumik (legalábbis tök úgy néz ki). Tuti, hogy így is venni fogják, mint a cukrot... :)Balázs | 2007.01.21. 17:24:58Hajrááá:))

Mai ismeretterjesztő rovatunkban... a Klein-kancsó
Hogy mi is ez, arra itt egy részletes válasz.(és ne mondjátok, hogy "ez ki a retket érdekel", mikor itt azt írják: "...neki köszönhető a Klein-kancsó, mely oly sok embert foglalkoztat napjainkban.") :Dbungle | 2016.03.10. 23:36:52The man with 1,000 Klein Bottles UNDER his house
www.youtube.com/watch?v=-k3mVnRlQLU
Ez valami betegség lehet. ;)










egyébként nem normális aki ilyent használ. utánna el kell viselnie egy idegbeteg állatot otthon.