
Kit is akarnak megenni?!
wtf | 2007.02.04. 18:19:52Szerintem fotosopp. ;)))
Flickr Combat
Két kép közül neked melyik jön be?Connektor | 2007.02.05. 00:40:58Azért én naphosszat "elnyomkodnám" őket :))

McDonalds Rap
Így kell profin rendelni a Mcdonalds-nál. Na, ezt próbálja meg nálunk valaki megcsinálni. You wanna Big Mac?tibz | 2007.02.04. 21:17:48mindenki mást szeret! de megkapta amit kért?

Amikor a kígyó viagrát nyel.. ja nem, csak megfagyott! :D

"Szervusz Sanyikám vagy hogy hívnak Pityu..."
" A raktárbázis a raktárbázison van..."
"Nem érek rá, mert nincs semmi dogom, aztán..."
Áááááá!!!Schabee | 2008.01.23. 00:50:40már törlődött asszem

A Midomi a hangmagasság, a tempó és a szünetek alapján nagy biztonsággal megmondja, ki énekli eredetiben a mikrofonba dúdolt számot.
mimre47 | 2009.03.22. 18:18:14Nem mert nem letölthető csak szöveg.

Meghágta unokaöccsét - alkoholmámorban összetévesztette a barátnőjével
Su | 2007.02.01. 20:35:55megtette:)

Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)Purple | 2013.04.26. 15:47:37:DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)

Mert nem nézel a lábad elé, buta robotkuty..izé..robotka. :)
oberst | 2007.01.29. 22:10:30:DDD hogy összecsuklott már.....

Anya jól rázza! Parádé!!!!
Mage_ster | 2007.01.28. 13:11:02Tényleg ügyes a mami, de hogy a halálba lehet ezt zenének nevezni?









