
NeoCube - unalom és stressz ellen jól. :)
(volt már Tech Izén, de annyian külditek be, hogy ide is felkerült).tibo3 | 2010.07.17. 14:04:46Ez tök jó! Van egy hasonló táblában is nem tudjátok mi a neve?Fenn volt egyszer itt is! Ilyen tábla szerű valami és beletudod nyomni pl a kezedet a másik végén meg kijön a kezed alakzata és vissza is tudod simítani..!:)Síegítsetek mert nem találom és fontos lenne!Előre is köszi:)
Ha már itt "macgyvereztem" akkor ezt se hagyhatom ki...
Megjelent az első nem hivatalos MacGyver kézikönyv, aminek minden háztartásban ott a helye! :DSchabee | 2009.10.01. 19:40:04ezt aki megírta biztos nem 100as vagy mekgányolnak hiszi magát

XVl. Benedek pápát megtámadta egy vérszomjas cseh pók. :)
mephistto | 2009.09.29. 00:30:39Lehet ez a nasa pók nem, ami megtámadta az űrsiklót olyan mint az a srác aki mindenhol ott van, azt ujjong :D

A jövő diszkópatkánya 2.
Schabee | 2009.10.01. 22:33:24a kiscsávó nagyon érzi :D

Szebben eszik, mint némelyik gyerek. :)
Angel87 | 2009.09.29. 13:28:26Az enyém is így kajál és még a tálkája is ugyanilyen! :)

A Kokugamer csapata összeállította minden idők legjobb tíz játékreklámját, melyet teljesen szubjektív alapon válogattak össze, így egyes pontokon nem feltétlenül értünk egyet velük.
Mi kiegészítettük a listát a hazánkban forgatott, magyar nyelven beszélő, élőszereplős Halo 3: ODST videóval.Schabee | 2009.10.01. 18:51:00ez a halo 3 odst nagyon odabasz

AdóManó színre lép
APEH-mese a felnövő generációnak. Igen, ilyen is van. Csak, hogy már kis korukban tudják a gyerekek, hol a helyük :)
„Ha híd épül, az a jó,
Nincsen más, mint az adó,
Egy aranyból ragyogó,
Ettől boldog a manó.”

"Jah, hogy ez nem coffee drive? Uhhh, bocsi..." :)
Maccoyi | 2009.10.22. 00:31:16Neki nem volt szerencséje: http://www.break.com/index/car-crashes-into-bakery-customer.html

A világ leghangosabb ébresztőórája!
Schabee | 2009.09.29. 11:53:09hát ez kész :D
ez nekem is jól jönne néha:D

Lusta vagy már járni? Akkor ez neked való! :)
Kísérleti elektromos egykerekűt mutatott be csütörtökön a Honda. Az U3-X egykerekű súlya nem egészen 10 kiló, 65 centi magas és 6 km/h-s sebességgel haladhat. A motort lítiumionos akkumulátor hajtja, amely másfél órás töltés után 1 órán át képes üzemelni.bungle | 2012.07.14. 14:28:03Spdani küldte:
URL: http://altmob.com/hu_HU/uni_cub_az_emberszabasu_masfelkereku
Szöveg: "Az emberszabású másfélkerekű"









