
Partimatrac
Nusihusi | 2013.05.09. 17:47:49Nagyon király, nekem kéne 1 ilyen:)
„Haggyá má, nem látod hogy telefonálok?!” ... és így lett vége egy eszméletlenül romantikus kapcsolatnak. :D
Tooni | 2013.05.10. 20:38:13na jó, a zene miatt lett letiltva

Stop-motion animáció - Micro Mayhem!
.::JunKieEQ::. | 2013.05.08. 00:47:49Egy-két hektár elkerített tisztás belefér... Eleve nem zavarnám össze szerencsétlen balf@sz "vadászokat" mindenféle tereptárgyakkal... Sportszerűbb volna ha összes quados kapna puskát, a vadászok meg járgányt.... ez lehetne a lovaspóló modern megfelelője.... Mellesleg az elhagyott gyártelepek újrahasznosítása sokkal kisebb környezetterhelést jelentene...

Steampunk AT-ST asztali lámpa
cila | 2013.05.09. 08:09:34Ha több lenne belőle egy helyen, azt is mondhatnák: "Rezesbanda"

h0les - ha túl drága a drog ;)
macsku | 2013.05.08. 07:12:17Ilyenel vezetni, az az igazi. Szerintem a kresz nem tiltja.

Sexy Pool Party
Nusihusi | 2013.05.07. 23:00:58Már megint becsapós volt a postkép:D

Nostradamus hatás: A sátán serege
Az Apokalipszis négy lovasa elhozza a háborút, éhínséget és halált a sátán utolsó csatájában? A szakértők attól félnek, hogy a sátán tombolását jelző számos esemény már bekövetkezett.mandyedi | 2013.05.13. 12:05:17Nem kell ide sátán, meg Nostradamus jóslata. Elég ha megnézzük, milyen szinten szennyezzük a természetet, írtjuk az élővilágot, stb. Nem a sátán vagy kitudja milyen természetfölötti fog véget vetni, hanem maga a természet fog ellenünk fordulni. Nincs ebben semmilyen misztikum.
Egy másik elmélet szerint meg pont afelé tartunk, hogy egyre jobb világban fogunk élni és nem hogy világvége közelít, pont az ellenkezője.
Jómagam nem tudom melyik válik be, majd kiderül...

Utálja a paparazzikat :)
Nusihusi | 2013.05.07. 00:24:52Így jár, aki csesztet:D

Mai tippelős: szerintetek mi látható a fenti képrészleten?
Nas | 2013.05.07. 15:01:36E-cigi szünet.

Törpe autók - Ernie Adams hatalmas régi amerikai cirkálók kicsinyített másait készíti saját műhelyében
AVIREX | 2013.05.07. 14:47:45Valaki gondol a törpékre is .-))









