
A minap (május 1-én) sétálgattam majd egy hónapos fiammal és hitvesemmel, mikor nem győztem csodálkozni a képeken látottakon.
Aztán erősen elgondolkodtam, hogy mit is lehetne írni hozzá...
"Szar egy parti volt!"
Legalább nem kell messzire menni, ha sok volt a sör...
Vagy esetleg szükséges egy tűzrakóhely?!?!
Az biztos hogy a tulaj nem teljesen ép, ráadásul ez így az út mellett kemény!Laci | 2008.05.23. 07:30:54Arról, hogy nem voltak szégyellősek, arról olvastam. De ez a "közös ürités" számomra újdonság. Nem tudom elképzelni, hogy a nagy klasszikus azt mondja: Tartsd vissza Catilina (tantum scimus amicitia nostra), majd később, együtt... :)
Veszedelmes szörnyeteg a stúdióban...
Iguana | 2008.05.17. 11:03:12official gay. rotfl

Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:
1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.
A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.
Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)
És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:
1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.
A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.szpet | 2008.05.20. 13:31:09Fenébe!
Hogy kiment a fejemből ez a verseny!
Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de most már mindegy.
Na majd legközelebb. :S

Mely nemzetiség jellemzőit tudhatod magadénak az ágyban? :) (kis angol tudás nem árt!)
Nevolim | 2008.05.19. 22:21:25én is 3x csináltam meg,55%francia,95%-ban olasz és 88%kongói

The New Numa Numa
Jók a melleid, Ricky! ;) Mai bébz rovatunkat látták... XDGenki | 2008.05.16. 22:56:48EZ! EZ! EZ eccerűen röhejes, fogaggyunk hogy WoW kocka a srác (vagy csak anyuci reggelire hambit meg pizzát ad neki), de nagyon kente arra a sz@r zenére :D nagyon LOL!

Biztos kandúr. ;)
NuttySomeone | 2008.05.14. 17:12:21szegeny cicu nemtalalja a helyét:)))

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rozsomák, ismertebb nevén: torkosborz. Ha kell, a medvét is megtámadja, hogy elorozza zsákmányát. Az emberre is veszélyes lehet. Mellesleg szerintem cuki is.
Még a mackó is megijed tőle:csirek | 2008.05.10. 08:32:51nem, én nagyonis jófiú vagyok (ez rossz vicc)
valamivel e kell ütni az időt ha havernál vagyok, mert punnyadni otthon is tudok...

Unod a meleg kutyaszart szedegetni? Még jó, hogy kapható kutyagumi-fagyasztó spray. ;)
Schabee | 2008.05.10. 10:40:1512 dolcsiért a hülyének is megéri

Egy énekes pacsirta... vagy inkább dögkeselyű?? ;)
gamma21 | 2008.06.09. 11:46:48asszem ez retardált. hangja alapján legalábbis. én az első refrénig bírtam. de a klip fantasztikus! movie maker britney collection kiegészítővel! :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.
kotta | 2008.05.05. 11:12:06Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igényei lehetnek, meg aztán vannak a befolyásos államelnökök, jogászok, stb. ;-)
Dehogy csak azt néztem ki, de abban biztos jobb lennél nálam. Minden másban utolérhetetlen vagyok tudniillik. (orrát felszegi, haját hátraveti, komolyan néz)









