
Lehet hogy már egy kicsit lejárt, de még mindig nagyon kemény...

1 Click Award - mozgasd az egeret a szürke kör fölé és nézd a hülye japókat, mit művelnek már megint... :D
tian | 2007.02.25. 23:57:47mekkora egy barmok!:D mikor lesz már külön rovat nekik?:))
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.
Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").szamaba | 2007.06.20. 09:29:17szupi
Itt van, megjött - az ásványvizek netovábbja, a bling H2O.
7,5 deci sznobvíz 40 dolcsi, de van (pontosabban már nincs, mert elfogyott) limitált verzió is 480 dollálért is...Luflee | 2007.02.13. 22:57:27Egyébként az oktogonon lehet kapni 3000ért olyan pezsgőt, amiben 24 karátos aranydarabkák úszkálnak. Ebben meg csak holmi " szaros " Swarovski kristály van :D
Blatte's Backgrounds - absztrakt háttérképek minden mennyiségben, 12 felbontásban (1024x768, 1600x1200, 1280x960/1024, 2048x1536 + 16:9 változatok).mtzolee | 2007.02.13. 08:48:21hmm... egész pofásak. ez a torrentes lehetőség meg elég kellemes!

Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
koocos | 2007.10.15. 16:21:09Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszottam, hogy a lakókocsi végig csúszott a szalagkorláton. :-)
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :Dpisti | 2007.02.08. 14:44:40Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.

A japán Thriller. Gyenge idegzetűek csak óvatosan (fél szemmel), mert nagyon durva! :)) Én szóltam... ;)
Geri | 2007.02.09. 18:33:53Jóvan na tuggya f.sz milyen számcímei vannak annak a gyökérnek.

Gay Monopoly
Hogy ti se unatkozzatok ott a melegben, cuncikáim. :Dsevenfingers | 2007.02.12. 13:20:36rendorakademia, ha jol tudom.

Buli a mennyezeten! :)
rumcajsz | 2008.01.26. 10:21:47Jellemző (rám): elfuserált fazonigazítást láttam benne!









