
A méltán nagysikerű páros újabb klipje, mely megint fantasztikusra sikeredett! :D
(az előzőt már kihevertétek?)
Gugli képkeresőbe írjátok be: Albert Hofmann
Érdekes ajánlatot tesz. Ezt is próbálja ki. :)AsTanine | 2010.06.13. 22:00:57xD

Hát ez már románul is hatalmas büntetés volt, de a vietnámi verzió mindent visz...
frissítés (hogy még jobban fájjon): itt az indonéz verzió. Ez pedig a - nem hiszem el!! - az "opera version" (köszi, Dudlesz!).cila | 2010.04.11. 22:35:26Csak most hallgattam meg (jobb későn mint soha?). Sose tetszett maga a szám, de ez a vietnámi produkció, igen.

Na derekek, melyik a leghidegebb város a Földön? És hol kell iskolába menni -50 fokban, mert csak -55C alatt jár suliszünet?
bungle | 2013.02.21. 09:47:50cancer1 küldte:
Oymyakon, The Coldest Town on Earth
www.damncoolpictures.com/2013/02/oymyakon-coldest-town-on-earth.html
Olimpiai játékok bemutatása lassított felvételes dizájnnal + itt van pár másik Kasou Taishou videó (talán 1-2 volt már itt is):
Ping Pong Matrix
Last Supper
Morning Musume
Beethoven
Baseball Dance
Scuba Divingbandee1219 | 2008.02.08. 17:59:54Sztem a vacsorázós a legjobb és a "feketeruhások" csak világítótól függve látszanak, ha odafigyel, nem látszanak v. lehet kamerabeállítás is.
És igen, inkáb ilyet, mint a nagyon rossz japcsisokat, de azért néha olyat is, csak legyen JapcsiCikizzé kategória. :)

Clinton ismét bemutatta a szundítás művészetét (korábban pl. Reagan temetésén aludt el). :D
bandee1219 | 2008.02.07. 15:58:56Ja, igen, igen a takarítónők és a titkárnők már benn voltak, bocs...
Ha valahol tömegközlekedsz és a veled utazók már kissé bosszantanak, csak vedd elő a laptopod, kattints a linkre, majd csukott szemmel nézz az ég felé és kezdj el imádkozni...MilkeDriwe | 2012.06.26. 00:59:51Ennek van olyan változata ahol zene is van. Nem tudja valaki, hogy annak mi a linkje ?

Vallás kicsit más szemszögből! (Egy kis angoltudás nem árt a videóhoz).
rullet2002 | 2011.10.21. 12:10:43EZ MÁR MELEG PAPOK ÉS NAGY KAMU ASZÉRT CSINÁLJA HOGY ÉLVEZIK A SZOPÁS!
Best of Pride - remek háttérzenével
Aki esetleg nem ismerné, a Pride egy elég veszélyes modern küzdősport, ahol a szabályok nagyon minimalizáltak. Példa erre, hogy a fekvő személy fejének lábbal támadása engedélyezett. Ugyanígy az ütés, rugás, fojtás, feszítés és a dobás is. Csak a szem, a fül és a gége támadása tilos. A felszerelésbe az 5 ujjas ütőfelületű párnázott kesztyű tartozik.bandee1219 | 2008.02.06. 21:24:30Valahogy úgy. És nem kell sajnálni senkit, aki a földön van éppen, az is azért ment oda, hogy ugyanazt csinálja az ellenfelével, mint amit épp vele tesznek, csak most így jött ki. Benne sem lenne könyörület, miért kéne sajnálni? Az ő döntésük, az ő életük, Nem (biztos, hogy) rosszabb döntés, mint felülni a motorodra és azon meghalni/lenyomorodni, az a lényeg, hogy ne ráderőltessék a dolgot. Itt pedig nem az van.

Békaturmix - az egészséges életmódért. ;)
bandee1219 | 2008.02.06. 12:13:20De csak a bőre, alatta nincsenek ott azok a mirigyek (v. mik?)? űNem hiszem, hogy ez lesz a kedvenc italom, de ők igyák! Minnél többet! >D (bár a békákat sajnálom, inkáb legyenek kannibálok és igyák, meg falják fel egymást)










http://www.ize.hu/comments.php?post_id=1784