
Mit tegyünk, ha utolér a szükség, a wc-ben nincs papír és nincs nálunk más csak egy buszjegy? :)
Gabi69 | 2009.10.05. 22:09:22Nekem ezt a tánctanárom mondta el h hogy kell csinálni. Csak ő azt mondta h bármilyen kartonpapír megfelel a célra. Én szakadtam a röhögéstől mikor ezt így elmondta...:D:D
Az idei farsangi jelmezverseny nyertese. :)
Schabee | 2009.10.05. 21:07:34nagyon zsír

Te milyen fejet vágsz játék közben?
Robbie Cooper fotográfus egy négy perces videóban mutatja be, milyen pofát vágnak a mai fiatalok játék közben. Akad egy-két igencsak "dekoncentrált" tekintet.Schabee | 2009.10.05. 21:00:33hát ez nagyon kész:) biztos én is jó fejeket vághatok játék közben

"Wáááóóóóó..! Wáááóóóóó..! Wáááóóóóó!" :D

Egy elég hosszú csúszda. Egyelőre nem volt időm utána keresni, így többet most nem tudok róla, de majd talán valaki megírja. ;)
Schabee | 2009.10.05. 20:34:39nem rossz, bár nem voltam sose nagy csúszdás

Gyógyászati céllal. (A TB vajon támogatja-e?)
Hápi | 2009.10.04. 18:39:21Ha a TB nem is, de en tuti :)
Az idei TGS-en a csinos hostess lányok mellett felbukkannak a cosplay, japán lányok, akik a japán játékipar legismertebb karaktereit testesítik meg, élőben. Egyedi kosztümök, bájos mosoly, nagy barna szemek. Fogyasszátok egészséggel!bungle | 2010.01.28. 11:00:25Már megint egy...
http://damncoolpics.blogspot.com/2010/01/best-female-street-fighter-costumes.html

Aquapark. ;)
Schabee | 2009.10.03. 22:07:31katasztrófa turizmus?

Egyszemélyes zenekar.
(egy másik, régebbi, ha esetleg valaki nem látta...)
Egy újabb stílusos belépő a tévéshow-k világában...
bungle | 2009.10.07. 21:49:20Köszi, cseréltem a post linkjét.









