
3.65 méteres bajusz!

Meg lettünk fenyegetve... nem kicsit... :)
Yoda55 | 2007.02.27. 10:54:05ez a videó is bizonyítja,hogy van egy pár elmegeteg ebben az országban :)
Maaargit, már megint nem találom az evőeszközöket!!! ;)
Purple | 2008.04.18. 18:06:55ja ez nem is új post, csak itt volt az utoljára kommentezettekbe :DD uppsz XD

Gyerekkorom nagy rejtélye volt, hogy készül az üveggolyó. Most végre megtudtam! :)
sahinel | 2007.02.25. 00:14:10lol ezen én is borultam kiskoromban.

Találtam még egy idegen lényt (akiknek az előző felfedezésem se tetszett, bekaphatják :)))
bungle | 2011.07.18. 01:15:23www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40797_3-papaszemes-maki?mode=latest&position=2&large=1

Nirvana - Nevermind és még sok más albumborító legóból :))
mtzolee | 2007.02.23. 10:36:12LOL... kár,h ilyen kevés van:)

Sufnituning hullámvasút ;)
Még pár videó: [1] [2] [3]
Itt látható, hogy készült...mtzolee | 2007.02.21. 14:43:25hát azért nem szívesen tenném próbára,h mennyire biztos,h nem borul fel... szépen beletúrná a népet a földbe!:)

Az idegenek megérkeztek!! :)
Balázs | 2007.02.21. 19:50:47ennél méág az én posztjaim is izésebbek bameg :))

Érdemes megnézni, hogy próbálnak az emberek pénzt csinálni Britney Spears hajvágásából... :)
bungle | 2007.10.11. 21:48:30womencelebs küldte:
http://womencelebs.blogspot.com/2007/10/britney-spears-topless-in-her-new-music.html

"Lesz még itt baszd meg!"
Diablo | 2007.02.22. 13:06:27
Szánalmas, primitív, visszamaradott "emberek". De azt hiszem ,mindenképpen komolyan kell venni. Ha nem is konkrétan ezeket a szutykokat, de az egészet. Márciusban balhé lesz. .....Bár ne lenne igazam....!!
Ha lőni akarnak és ezt meg is teszik...hát, szerintem rögtön 2x is:először és utoljára!
Bármennyire is így hiszik:nem hülyék a zsaruk! Sőt...!És ha ott valaki lőni fog, ugye senki nem hiszi, hogy gumilövedék lesz a válasz!!
Én a helyükben meggondolnám! Ami persze lehetetlen, mert NINCS AGYUK!!









