
Autós üldözés vietnámi módra. ;)
Nusihusi | 2012.04.15. 22:34:41Milyen makacs potyautas:)
Tracy Widdess kötött maszkjai
hawkeye | 2012.04.16. 13:19:20
Gyerekek, itt senki sem ismeri a Doctor Who-t?
Ez egy "kötött" Odd. Tudjátok, akik olyan gyönyörűen énekelnek, és egy kézben tartott gömbön át kommunikálnak..
http://href.hu/x/hlmo

Az én kis drágám ♥ vagy énekel vagy szenved... mindenki döntse el! :)
brier | 2013.10.17. 10:55:32köszike:) és a köszöntést is :D

God Bless America
Egy agydaganatos fickó és egy furcsa tini idióta seggfejekre lövöldöz. Nálam eddig az év vígjátéka.
Looper
A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...bungle | 2012.10.08. 22:27:12http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/bruce_willis_a_sajat_farkaba_harap/
Fekete macska, kéményseprő és zöld Trabant… Babonák, félelmek és legendák. Ha ma a naptárra pillantunk, láthatjuk, hogy péntek 13-a van! Arról kérdezték a Debreceni Egyetemi hallgatókat, hogy mennyire babonásak, mennyire hisznek az „átokban” és vajon ki tudja, hogy kik vagy mik állnak ezeknek a hiedelmeknek a hátterében.Kelly416 | 2012.04.13. 21:59:53Nem tudom, mi baja van egyes embereknek a péntek 13-mal... nekem ma teljesen jó napom volt. Egészen szépen helyrejött az izomzúzódásom is, amit a tegnap szedtem össze, amikor elütöttek a körforgalomban. De egy 800-as cruiser nem olyan nagy, úgyhogy betudtam annak, hogy nem vettek észre. :) A biztosító persze nem lesz ilyen boldog.
A kollégáim, na Ők nem örülnek még ennyire sem, mert egy vadbarom kitolt eléjük egy szabályosan közlekedő személyautót a főútra. Mindhárom autó bezúzódott kicsit, mondhatni totálkár. A kollégák túlélték, de műtötték mindkettejüket. Mihamarabbi jobbulást kívánok Nekik innen is...

Nem igazán zavarja, hogy közben fentről bombáznak! :D
brier | 2012.04.15. 11:47:15szoknyába van és válltáskát hord :)))
de annak látjátok aminek akarjátok a lényeg hogy laza :)

Itt az új trend: tabló helyett videótablót készítenek a végzősök
Bogi22 | 2012.04.13. 15:39:49hehehehehhe XD istenem ez jóóóXDD

Gyalogátkelőn áthajtani kocsival nem túl jó ötlet...
Falcon001 | 2012.04.17. 17:34:31Helyesbítem a helyesbített helyesbítés helyesbítésének a helyesbitett helyesbítését:
Biztos csak két ember a végtelen.

Öt dolog, amit megbánunk halálunk előtt
MADve | 2012.04.14. 02:32:11értem, mi a feltétel nélküli szerelem vagy szeretet, mert én is éltem már át. igazából a fasz rossz oldalán voltam, mert arra voltam jó, hogy féltékennyé tegyenek valakit. a szomorú, hogy erre évekkel később döbbentem rá. persze akkor is mondták, amikor megtörtént az eset, meg megértettem én, csak nem voltam hajlandó felfogni. erre mondják, hogy a szerelem vak.
az, hogy vannak feltételei a szeretetnek, számomra azt jelenti, hogy nem játszanak el ilyet az emberrel. a szomorú, hogy amikor ez megtörtént velem, még nagyon sokáig képes lettem volna megbocsátani annak, aki átkúrt, sőt, boldog lettem volna, ha visszafogad, de így utólag nagyon boldog vagyok, amiért NEM tette, sőt, képes lennék az illetőt megfojtani egy kanál vízben. dróthuzallal. meg egy láncfűrésszel. de még egy pisztoly is elférne az oldalamon...
szóval persze, létezik feltétel nélküli szeretet, csak nem a realitás talaján. és miután megtapasztaltad a rosszabbik oldalt, többé már nem engedi a tudatalattid, hogy ez megtörténjen veled még egyszer. egyszerűen alapból kizárja a kialakulás kockázatát. szopóág, de ez van. tudniillik azóta sem voltam szerelmes (kb 7 éve), és bár hihetetlenül hiányzik az érzés, lassan de biztosan kénytelen vagyok elfogadni, hogy ez van. az agyam felhúzott egy olyan védelmi vonalat, ami egyelőre áttörhetetlennek tűnik, és bár sokan próbálkoztak átjutni rajta, olyanok is, akik megérdemelték volna, sajnos volt annyira "scumbag brain"em, hogy visszadobja őket.
szóval igen, van feltétel nélküli szeretet... amíg nem szopod be a harcif@szt. utána már nagyon kemény feltételei vannak a szeretetnek, amiket én sem tudok megfogalmazni, mert még nem teljesítette senki. majd ha megtörik a jég, akkor talán meg tudom mondani, hogy hol a gyenge pont. addig maradok egy szőrösszívű gyökér.
ez amúgy is kényelmesebb :)









