
Boostalk - We Gon Rock
Csak mert rég volt bünti...
Férfi cickók :)
bungle | 2011.12.03. 13:58:13www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41790_a-legnagyobb-ferficsocs-verseny?mode=latest&position=0&large=1

Hol a
fafű, főnök??? Avagy a részeges fűnyírómester kalandjai a kaszával. :DVisszatekintés: Hol a fa főnök???Bundee | 2009.10.06. 18:20:37Geco!!!!!! életveszély a srác!!!!!!!!

Házi építésű Batmobile - a svéd Leif Garvin egy '73-as Lincoln Continentalt alakított át.
Wald | 2009.10.06. 14:45:19aze a kerekeket lecserelhetne valami 26 os brutäl low profile gumira mer ez igy kurva gagyi, amugy is gagyi de talän azzal javitana rajta

Asperatus - egy új felhőformáció. ("asperitat" latinul vadság)
Az elmúlt ötven évben nem volt példa arra, hogy a meteorológusok új nevet adtak volna valamilyen felhőformációnak. Egyelőre nem tisztázott, hogy az asperatus pontosan hogyan keletkezik. Valószínű, hogy hatalmas hő is közrejátszik kialakulásában, sötét színei pedig arra engednek következtetni, hogy sok vízet tartalmaz. Ennek ellenére eddig azt figyelték meg, hogy bármennyire is fantasztikus és félelmetes, többnyire nem okoz viharokat, s békésen szertefoszlik.
Magyar cikk.bungle | 2013.03.02. 10:27:11www.origo.hu/idojaras/20130301-fenyegeto-takarofelho-uj-zeland-uj-felhotipus-fon-bukoszel-meteorologia.html

Egy kis macska jódli. :)
Itt van, hogy kell betanítani. :DNusihusi | 2009.10.06. 00:47:54Nagyon ügyesek a macskák:)

Még pár rendszám kockáknak. Az előzőek itt.
Nusihusi | 2009.10.06. 00:50:42Nagyon jók, a legjobb a Google:)

Bemutatom nektek Domo-t, a japán NHK televízió csatornájának a kabaláját. :)

A lányok legjobb barátja. :)
Szokatlanul nagy és tiszta, 507 karátos gyémántra leltek Dél-Afrikában a Cullinan-bányában.joovan | 2009.10.05. 10:59:27Lehet nem orulne, ha rafekudne, de az arabol kapna sok joo ruhat, ugyhogy elviselne... :P:P:P

Extravagáns stúdió kiegészítő, formabontó szakembereknek!
Ez a csodás steampunk szerkentyű úgy fest, mint egy évszázados elektro-mechanikus eszköz, pedig valójában egy modern broadcast video control rendszer lapul a pofás dobozban.dettybee | 2009.10.05. 11:05:08Ez tényleg marha jó, a múltkor láttam egy dvd-lejátszót egy régi szalagos magnó (nem kazettás!) dobozába szerelve, az is jól nézett ki, de ugye ez profi munka! R3spect!










szerintem kivágták valahonnan..
de ezek a döglődő béka szaltózásai. :DDDDDD
naggggy :D