
Lehetne még bébz is....én hullámvasutat építenék a hasára....

6 éves gitáros. Érdemes nézni a fejét, mikor megkapja az ajándékát... :)
Balázs | 2007.03.05. 23:47:40jó ennyi ember között akik ennyire otthon vannak a témába...............
Kicsit retró? TURBÓ RÁGÓ!!! (még most is érzem az ízét és érzem az illatát a papíron).
eol | 2007.09.19. 10:12:10Ez nagyon jó :) Még kártyáztunk is ezekkel: a soron következő megnevezte az autó melyik jellemzőjével szeretne "versenyezni" majd mindenki tett egy kártyát, a legjobb azzal a jellemzővel vitte az egészet. Volt egy-két szuper kocsi (általában ritkábban is jöttek azok a rágóban); ha olyan kártyád volt, hátradőlhettél, mert az szinte minden jellemzőjével felülmúlta szinte mindegyiket. Eh, a régi szép emlékek...
Jöhet a Cin-Cin-es rágó gyűjtemény. :)

Várom már az időt, amikor az agyammal tudok gépelni... lehet, hogy nincs is messze?
wtf | 2007.03.12. 21:19:53http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEkLI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEkLI

Leütöm a lovad és megeszem... ;)
csicsilla | 2007.09.30. 16:32:50leütöm a parasztod aztàn bekapom!!!

Tünde meghozta életének egyik legroszabb, legkínosabb döntését...csakis a mi örömünkre...Broadway? LOL!
brigi_cica | 2007.03.08. 15:50:59na hagyuk az amerikaiakat olyan butàk mint a föld

Még maradnom kellett volna pár hetet és sétálhattam volna az 1200 méter magasan lévő üvegpadlózatú folyosón, a Grand Canyon Skywalk-on.

100 méteres lyuk Guatemalában
Red wings | 2007.03.04. 18:50:37A fekete lyuk!

Így kell igazán jó promot készíteni. :) Lost promo Oscar stílusban! Go watch it! :D
Itt meg egy Heroes paródia Zeroes címmel, persze ez is a csatorna promója, nagyon ütős! (bárcsak a sorozat lenne ilyen jó, engem spec. nagyon idegesítenek a szereplők és a történet is nyögvenyelős, millió klisével, bár képregénybuzi gyerekeknek biztos bejön).
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)bungle | 2015.07.12. 11:41:39www.lik.com/news/newsarticle57/
A Phantom c. fotója 6,5M dollárért kelt el, ezzel világrekordot döntött (megdöntve a 4,3M dollárért megvásárol Rhein II árát: www.ize.hu/comments.php?post_id=19862). Ja, és még Peter Lik 2 másik képét is megvették potom 2,4M ill. 1.1M dodóért.









