
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy ártalmatlan szörnyike: az aye-aye, magyarul véznaujjú maki. :)
bungle | 2015.10.17. 12:29:18Újszülött: www.youtube.com/watch?v=N3b385gC5dQ :)
Ha már unod a snowboard-ot: itt egy új téli sport!
bandee1219 | 2008.02.18. 10:39:47A csapatásnál közel volt az emberhez. Amúgy nem lehetett rossz, haverom volt főnökének van egy STI-je, eléggé megy. :)

Közös építkezésre hívunk minden kedves Izé felhasználót, aki úgy gondolja, hogy van ereje, ideje és pár jó ötlete. Meg talicskája.
A feladat igen egyszerű (nem, nem az új irodaházunk felhúzása): írd le, mi az, amit szeretsz az ize.hu weboldalon, mi az, amit nem, mi az, amit másképpen csinálnál és mi az, amit nem. Mi az, amit megszüntetnél és mi az, amit beletennél?
A "helyes" megoldást beküldők között szubjektív és demagóg döntés alapján bögrét, pólót, egyéb meglepit osztunk szét, mert az jó!Éjfélilány | 2008.04.04. 19:42:00Legyen több macskás post. Kérem a bögrét. :)

Salad Fingers - saláta ujjú izé, aki szereti a rozsdás kanalakat, a csalánt, a csapokat, és az idegen kisfiút. Nagyon beteg! :)
bandee1219 | 2008.02.16. 07:55:59Az. :) De ez legeláb viccnek van szánva, viszont manapság a gyerekeknek készült rajszfilmek komolyban ilyenek. Az a gáz! OO

Harry Potter kicsit másképp...
bandee1219 | 2008.02.15. 20:56:16Hát,fantáziadús....... De azé elmegy. :)

Ilyen, ha az őrangyalod vigyáz rád...
Savitra | 2008.02.22. 16:37:16Visszaolvasva a legelső hozzászólásomat (44) tényleg, igazad van, ott bunkó voltam... Mert nem tartottam tiszteletben az egyéni vélemény fogalmát, és rögtön leszaroztam mindenkit. A "hülye fejednek" pedig konkrétan arra irányult, hogy hülyeséget csináltál, de túlélted. Na AZ volt félreérthető. De a szarkazmust pont nem ezekre értettem, mindegy...

Hogyan keressünk féreglyukakat?
I. C. Wiener | 2014.09.08. 14:39:18http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-1269288/STEPHEN-HAWKING-How-build-time-machine.html

Dam Dagi Go - jól nyomja a srác. ;)
(De mit nyom? Én is akarok olyat. ;)) - bungle)
Ebből a videóból is látszik, ha baj van, az ember ott segít ahol tud... :D
bandee1219 | 2008.02.14. 07:51:55...szomjas :)

Iráni találmány: hogyan süssünk hamburgert vezetés közben?
bandee1219 | 2008.02.13. 20:14:06Ez sem lehet sokkal rosszabb, mint a Profiban kapható csomagolt hot-dog és hamburger. -_-









