
Imádkozó
sáskamacska. :)bungle | 2012.10.11. 18:07:25www.youtube.com/watch?v=FKHw7T3_LMA
Napi vitatéma: mit gondoltok Szegedi Csanád alábbi felszólalásáról?
RAPTOR | 2009.10.12. 09:22:40Te szívtál valamit,hogy ennyire kivagy???

Szerintem nem kellett neki utána kávé... :D
(ez a régi japán videó jutott róla eszembe - bungle)norbeXX | 2009.10.12. 15:25:56hehehe eccer en is kiprobalom ezt egy haverral : )

Ha beindul a nagy pofonofon... :)
bungle | 2009.11.11. 23:20:37Tegnap raktam fel FunVid-re, nem láttad?
http://www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=101879

Úgy látszik kezdenek divatba jönni az ilyen klipek.
Levcike | 2009.10.08. 12:45:36Itt: http://www.hirextra.hu/2009/09/04/plazaban-meztelenkedett-a-playmate/

Tökéletes állapotban előkerült 40 ezer éves gyapjas mammut-bébi.
norbertvincze | 2015.03.26. 21:24:03http://www.iflscience.com/plants-and-animals/scientists-successfully-insert-woolly-mammoth-dna-elephant-genome

Red Bull Desafio no Morro
Rio De Janeiro-ban rendzték meg nemrégen azt a Downhill kupát, ahol a versenyzőknek a brazíliai nyomornegyedek meredek sikátorain keresztül kellett végighaladni. A videóban látható Dan Atherton elég durván ereszkedik lefelé, de hiába, mert ez csak a harmadik helyre volt elegendő.
Itt egy hosszabb videó az eseményről. :)Nusihusi | 2009.10.08. 00:44:50Elég ijesztő:S Én végig attól féltem, hogy felbukik:S Respect neki:)

Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.
A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.Fireblade1000 | 2009.10.07. 19:29:24mert játszani jó!!:)

Harc a husiért! :)
Mr.T. | 2009.10.07. 01:22:06Az igaz, de a "szép cica jó cica" miatt te is kaptál :D meg egyébként is házi feladat postot küldeni :) (nem csak neked szól)

Magyarázatot követelek!
Kapitány | 2009.10.12. 10:59:42Ezek a japánok perverzek, de ez a jó bennük. :)
(U.I.: a magyar lányok a legszebbek.)









