
Mélynyomó szék a zene szerelmeseinek (?) ;)
tecchnoo | 2007.04.30. 11:31:25jóóóóóóó
Egy szerény 2 órás Metallica koncert - enjoy it!
wtf | 2007.03.14. 23:20:55http://www.laist.com/archives/2007/03/12/coolest_personalized_license_plate_of_the_day.php" target="_blank">http://www.laist.com/archives/2007/03/12/coolest_personalized_license_plate_of_the_day.php
Ehheheheee..

Mellplasztika - férfiaknak
petidobi | 2007.03.14. 21:12:44Há' én is reggel néztem ezt meg!:S
Azóta félek,hogy erről fogok álmodni!:(
Most minek plasztikai műtéttel beavatkozni abba,amit Isten eféleképpen teremtett meg! Vegyenek fel melltartót!
Éjjenek a cicis fiúcskák!
Ritkán látható gyönyörű kiütés az amatőr mérkőzésen. A dolog szépséghibája, hogy a szenvedő fél a ringbíró. Ha nem is gyakran, de ez is előfordul!mtzolee | 2007.03.15. 00:39:20szegény bíró... nekem úgy tűnik ez volt az utolsó összecsapás amit Ő vezetett!:)

Tai Chi mesterek küzdelme. Nagyon kemény, csak erős idegzetűeknek!!!
Laci | 2007.03.13. 21:23:33Paródia nem teljesen amatőr színészekkel. Lehetett volna jobb is.
Wim Hof - aki már futott egy fél maratont mezítláb és rövidnadrágban a sarkkörön, valamint 6 perc 20 mp ideig tartózkodott a jeges vízben - arra készül, hogy egy szál gatyában megmássza a Mount Everestet.Laci | 2007.03.13. 21:35:13A Nepáliak nem fogják felengedni, a hő amit termel lavinát indíthat el a hegyről.

Meghökkentő szobrok a világ minden részéről...
Schabee | 2008.02.01. 07:58:57szerintem ezek a szobrok tök jók

A japánok már megint egy remek dolgot alkottak...
attti | 2007.03.10. 01:17:03ez uncsi,es gusztustalan

Csórikámat jól megszivatják... :)
AVIREX | 2008.11.06. 01:18:04ezen anno emlekszem mekkorákat röhögtem :D

A szlovák építészet újabb csodája. Az ajtó melletti táblára az van kiírva, hogy élelmiszer. Erre varrjál gombot.
Mogyoró | 2007.07.24. 05:16:21Lehet,hogy mikor épült,még több hó volt,és belepte volna az ajtót..:) Hát az a szemét hó,nem elolvadt?









