Schumacher az új Asterix filmben.
- A levegő nedves, és a pálya meglehetősen ragadós. Az esőgumikat rakattam fel, a bükkfából készülteket, ezekkel jobb a tapadásod.
- Jó stratégia, így nyerni fogunk.
- Na, akkor sok szerencsét!
:)MAGura | 2008.02.06. 10:33:11Áruld már el hogy mitől látod nagy arcúnak Hamiltont!
Egy igazán vidám család. :D
Schabee | 2008.02.05. 01:26:58tök jó négy gyerek nevet egyszerre de milyen szívből vigyorognak

Sakktábla processzorokból és cd lemezekből. :)
Schabee | 2008.02.04. 23:15:03hát ez karaj

Így is lehet karaokezni: Schwartz Dávid - We are the world
livy | 2008.02.05. 13:33:00Nincs lelkierőm végig olvasni a kommenteket, de szerintem nagyon tehetséges a srác :)

Hófödte női mellek!!!
Lilu__cica | 2008.02.09. 11:06:14Nuku értelem. Jól mondod, tüdőgyulladás!

Több, mint 200 helyes megfejtés érkezett a Cukrosnéni nyereményjátékra és szinte mindenki 2 jegyet kért, így ki kellett sorsolnunk a 30 szerencsést. Szóval...
Kedves arnold19, Bagoly, Balpar, Balu 28, bearney, beni, Conscripter, Dawe, Dopamine, Fery alias Teszta, Jetko, Kolbi, kulika, kundakker, Leone 510, lime, Luflee, nemtombaje, PETTJ, petyamester, puting, soibegin, solberci, Spálya, Stellus, Tierno, Tyto, Vince Carter, xtatka, Yoki!Nagy boldogság számomra, hogy ünnepélyes keretek közepette elsőként tudathatom veletek, hogy ti vagytok azon szerencsés 30, akik másodmagukkal meghívást nyertek a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára. (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9. terem).
Figyeljétek a regisztrációnál megadott e-mail címeteket, oda továbbítjuk a bejutáshoz szükséges titkos térképeket és egyéb instrukciókat.
Minden nyertesnek gratulálunk és jó mozizást kívánunk!Vince Carter | 2008.02.06. 21:51:29Igen ott fent a váróban ott jöttetek be ahol mi ültünk :D Azért nem volt nehéz kiszúrni Téged...

Küldjetek kaját Iránba, mert különben mindenkit felfal!
bungle | 2008.05.22. 23:31:04Szinte gurul a 7 éves, 100 kilós gyerek
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1665

Lefagyna az arcomról a mosoly, ha egy jégprotkót találnék az italomban...

Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)
Mo | 2008.02.02. 18:48:42Én azér nem iszok vezetés közben, mer amilyen szarok a mai magyar utak, még kiveri a sörösüveg a fogamat :D
Haitin sárból készített kenyeret kényszerülnek enni az élelmiszerárak emelkedése miatt (képek itt, videó itt).
Jut eszembe, ti mit esztek ma ebédre?Lilu__cica | 2008.02.05. 20:23:40Most már értem, miért van annyi alapítvány az Afrikáért meg ezekért a szegény országokért.









