
Reklámadatbázis - reklámfilmek, reklámzenék, filmajánlók, műsorajánlók.
Ha pl. nagyon keresnéd egy réklám zenéjét, itt megtalálod az előadóját és a dal címét. (Tudom, már volt kommentben itt, de így többen látják).Purple | 2009.10.14. 07:38:20akkor olvass első 3 hsz-t...
Két órányi csajbunyó...
1:50-nél és 2:00-nál már láthattok ciciket. :)sf | 2009.10.14. 00:21:24... és a csávó hol nyúlkál ? :)

"Méreggel akarta megölni leszbikus szomszédait a háromlábú macskát lopó meleg amerikai"

Ha nincs zebra, jó a szamár is. :D
varazs | 2009.10.10. 12:59:12Ugy van!!!!!

Csiga-biga gyerek ki...
Bubba | 2009.10.12. 08:23:09Háát, nem sokáig maradt bent!
Nem nagyon volt ideje hozzászokni a bezártsághoz.
Dr. Pek Van Andel 2000-ben kapott megosztott Ig Nobel-díjat "A férfi és a női nemi szervek tomográfos vizsgálata a közösülés ideje alatt" című munkájáért. (gy.k.: MRI felvétel dugás közben)alligatria | 2009.10.11. 16:24:26De durva hogy mozog ott a húgyhólyag meg minden bennünk.

Egykezes zsonglőr produkció Casey Boehmer közremüködésével . Respect. :)
te.sas! | 2009.10.09. 19:52:21Tényleg ügyes!
Bár, az ő esetében még durvább volna, ha két kézzel tolná! :DD

Vigyázz, veszélyes kacsa! :)
Nusihusi | 2009.10.11. 01:38:37XD Erről valahogy Tom és Jerry jutott eszembeXD

"Itt a piros, hol a piros" optikai illúzió.
nemerdekel | 2009.10.24. 10:54:22O_O

Csak BMW-nél működik. ;)
Metál Varjú | 2009.10.27. 18:52:38Ez fájhatott!









