
Bökőgép, hogy élőben is bökdöshessünk...

Bár az idei húsvétról már lemaradt, de jövőre még jó lehet valamire: itt a tojásfestő robot!
brier | 2012.04.23. 10:28:11nagyon zsiiiiiiiiiiiiiiiiir akarok egy ilyeeeeeeeeeeeeeeet :DDDD

Csendesebbek lesznek a városok és nyugodtabb a környezet az elektromos járművek elterjedésével? NEM!
brier | 2012.04.23. 11:03:45jol el van ...majdnem olyan jol mint a 105-ös buszt soförje :)))

A plankton titkos élete. Ezek ilyen valamik és mozognak :D

Én akkor is bemegyek :)
(ugye hogy nem utálom én a macskákat ;-) )brier | 2012.04.23. 11:05:14találékony a cicus mi? :)

A legrövidebb horrormese XD
brier | 2012.04.23. 11:06:21:)))

Kuvaitban tudják, hogyan kell stílusosan ünnepelni a Föld Napját ;)
Zolibaba24 | 2012.04.20. 16:40:44Én meg ne gyújtsak rá a buszmegállóba, mert káros mások egészségére :D

Happy Birthday David (ha valaki nem tudná miről van szó: David a Prometheus-ban szereplő android)
bungle | 2012.04.23. 00:53:49Köszi, cseréltem. :)

Legtöbbünk többet ér holtan, mint élve
Redzsináld | 2012.04.26. 20:41:07Társadalmunkat kifejezi elég erőteljesen, hogy a máj többe kerül mint a szív:D

Russell Peters a hasonló hangzású szavakról - avagy vigyázzunk, mert egy ártatlan „puszi”-ból is bonyodalmak lehetnek.










mert amugy nem lehet? :)))