
Az a tekintet! :DDD
(hány másodperc alatt tűnt fel? ;))Vivii | 2009.11.07. 10:29:28énis itt most nézem! MIVAN? mi ebbe a vicces? Lejjebb görgettem és.. XD nagyon durva :D
MC DC Veress Róbert Freestyle Rap
Nyolc éve - amikor Robi még azt sem tudta igazán, mi is a freestlye rap - egy házibulin kiderült, nagyon megy neki a rögtönzött rappelés. Bár szoftver-üzemeltetőként végzett, reméli, egyszer eljön majd az idő, amikor minden idejét a freestyle rap-re fordíthatja. 9 és fél órás folyamatos rappelésével ő tartja a nem hivatalos világrekordot.
+ itt van pár a legcikibb produkciókból (köszi CS1985)
A heti rejtvényünk: mit talált a szöszi? :D
princy | 2009.10.14. 15:21:47vagy ha elkezdi ragni a kormet... pffppffejjjjjj

Gigantikus ufó-alakzat Moszkva felett - megdöbbentő videóval!
Maccoyi | 2011.01.20. 21:26:48furiosonorthstar küldte:
Szöveg: UFOt lattak oroszorszagban!
URL: http://www.youtube.com/watch?v=eZ-iekpsFYA
Kicsit lefogyott a mikulás... :D
A képen szereplő személy, Santa Claus (tényleg ez a neve :)) is részt vett a World Masters Games-en, nem kevés idős társával együtt.bungle | 2009.10.13. 21:20:38Kiegészítettem a Sport Izén a postot egy videóval... 100 éves mami durván nyomja!

Végülis hihető, nem? :D

Fred Bowers - 73 éves breaktáncos. Nem az öreg lett a legjobb, de az biztos, hogy a tisztelet mindenkitől kijár neki.
sf | 2009.10.12. 15:05:14... hát... bevallom az őszintét, én is sokkal többre számítottam....
egyrészt erre bármit rá lehet mondani, csak azt nem, hogy Break :):) akkor már inkább Hip Hop és úgy
hihetőbb vagy valami....
Másrészt meg a családi körömben ill. ismerőseim között a 73 év szerencsére nem számít még olyan kornak,
hogy ne tudna megcsinálni az ember egy ilyet... (bukfenc meg ugrál kettőt...)
szegény megboldogult 74 éves zongoratanárom annó amikor nem találtam a kapukulcsot és sietett a buszhoz,
simán kiugrott a kerítésen és futott a buszhoz :)
inkább úgy fogalmaznám meg a posztot, hogy a fickónak grat, hogy 73 évesen bevállalt egy ilyen műsort :)

Nekem ez jelenti a fogyókúrás postot... Van aki szerint ez szép?
Purple | 2010.11.22. 13:06:28de durva, nagyon bizarr, mint vmi elvont rajzfilm :DD félelmetes, de bejön

Hajnóczy Soma "Phone act" c. díjnyertes produkciója, mellyel kiérdemelte a bűvész-világbajnok címet.
Fireblade1000 | 2009.10.11. 15:58:15Nagyon ügyes, csak ámulok és bámulok rajta!!

Reklámadatbázis - reklámfilmek, reklámzenék, filmajánlók, műsorajánlók.
Ha pl. nagyon keresnéd egy réklám zenéjét, itt megtalálod az előadóját és a dal címét. (Tudom, már volt kommentben itt, de így többen látják).Purple | 2009.10.14. 07:38:20akkor olvass első 3 hsz-t...









