Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :PLaci | 2007.03.31. 19:35:25Szerintem a dolog magyarázata a következő: a felső tükör a járdára van beállítva. Így hosszabban meg tudja nézni a csajokat (vagy pasikat) akik mellett elhajtott. Az vesse rá az első követ aki nem tenné szívesen egy-egy esetben.
Kazah megasztár ;)
bungle | 2008.05.20. 13:49:09Freestyla' srác jól befutott. ;) http://youtube.com/watch?v=GNNlbuShRlc (dilo08 küldte, üzenem neki, ez nem japán :))

Fafaragás számítógéppel
Nézzétek meg a videót is, nem semmi! Én rögtön kedvet kaptam a "fanyomtatóhoz" ill. a farigcsáláshoz. :)Laci | 2007.04.01. 23:29:57Jó kis masina. Szinte látom már a jövőbeli Pinocchio feldolgozásokat (3D-ben):
"Gyere te kis fatuskó Giepetto (nem emlékszem pontosan, lehet, hogy Gepetto) bácsihoz, embert faragok belőled!"

Ha egy gyerek repülőn születik meg, mi lesz beírva születési helyének és mi lesz az állampolgársága? :)
ZomBeeZ | 2007.08.10. 09:52:42Marty McFly :)
tripadvisor.com, ahol az utazók megírhatják pozitív és negatív véleményüket egy adott országról, városról, szállodáról, vagy akár múzeumokról és más turistalátványosságokról, de például komplett utazási csomagokat, repülőjáratokat, sőt még térképeket is értékelhetnek.metaljesus | 2007.03.29. 10:00:41legtöbben

Nemzeti tudásteszt a Fókuszból - összevágott anyag, de attól még szánalmas...
(sztem a Fikusz a teszt ötletét erről a videóról nyúlta - bungle)Laci | 2009.03.14. 22:27:52Holnap meglátjuk mit fejlődtek 2 év alatt.

Itt egy újabb szájmenő csávó. Hihetetlen...

Botrány a Bosznia-Norvégia UEFA-meccsen
ismeretlen | 2007.03.29. 13:49:10Oké, ennyi. Amúgy a hsz-szel az volt a célom, hogy hozzászóljak, mint mindenki más, mint ahogy te is. Nem kell reagálni rá, meg hát nem is én fogom megmondani, hogy mit reagálj rá. Csupán csak vélemény nyílvánítás.
Amúgy álatalában tisztában vagyok a helyesírással, de azért köszi, hogy figyelmeztetsz, van hogy nem figyel az ember. Van ez így. Bár nem igazán értem, hogy amikor már minden kötél szakad, miért pont a helyesírással kell valakit izélgetni. De jogos, ápoljuk csak szép magyar nyelvünket.

Maláj gitáros. A jobb lábával esetleg még orgonálhatna, a szájával meg mondjuk szájharmónikázhatna... ;)
mtzolee | 2007.03.29. 12:15:50Ez a pali nem piskóta!! és még a dal is jó amit játszik!:))

Itt a tavasz, dagad a...
bungle | 2015.11.01. 18:09:42http://rtl.hu/rtlklub/gottalent/menyhart-tamas-megmutatja-milyen-a-minosegi-slam-poetry









