Tavaly is felraktuk a Super Bowl reklámjait, az ideieket se hagyjátok ki, nagyon jók! A 3 órás közvetítésen egyébként a Fox-nak 260 millió $ (kb. 46 milliárd Ft) reklámbevétele volt (RTL és TV2 éves bevétele?).Purple | 2008.02.08. 14:00:12én nem utálom, egyáltalán :) olyan aranyosak, amikor beleélik magukat :))
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of RambowErunder | 2009.05.04. 09:27:39Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :)
Agyon röhögtem magam.
Az alap sztori az h van egy hitgyülis kissrác aki egy konzervatív családban nevelkedik. (Nem nézhet tv-t nem lehetnek barátai a suliból ahova jár csak a hitgyüliből). Ő nagyon jól nevelt, jó tanuló, élénk fantáziájú, érzékeny kisgyerek. És van a másik kissrác, akinek gazdag szülei vannak de nincsenek otthon (állandóan utazgatnak), Na most ez a gyerek már nem annyira jó. :) A moziban cigizik miközben kamerára veszi a Rambo-t, lop a boltból, és állandóan van vele vmi gond az iskolában.
A rossz gyerek akar egy filmet csinálni amivel egy ifjúság filmfesztiválra nevezne, de nincs színésze, és ekkor találkozik a hitgyülis naiv kissráccal.
Többet nem írok le a sztoriból nézzétek meg és lesz másfél órátok teli röhögéssel, persze dramatikus érzelmi jelenetekben sem fogtok hiány szenvedni azt garantálom.

Elkészült a Tech Izén múlt csütörtökön említett reklámfilm, amelyben egy zenekar a Ford Focus elemeiből készített hangszereken zenél.
Schabee | 2008.03.03. 11:05:23ez nagyon nagy

Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)bungle | 2008.08.23. 15:09:26Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)

Na már ilyen is van: gyurmaegér!
Nakong | 2008.02.07. 09:22:13Csoki továbbfejlesztette a szalma egeret.

6 csodálatos star fort (csillag alakú "erőd", manapság inkább lakópark vagy lakóközösség).
Dawe | 2008.06.22. 14:06:24"Komárom egy paca a térképen, nem lesz belinkelve" ez neked nem leszólás?

Juba, a bagdadi orvlövész
Amerikai katonákat képeznek ki arra, hogy észrevétlenül és "hangtalanul" gyilkoljanak... pont mint az arabok. Íme egy összeállítás, mikor az arabok kerekednek fölül.
+ még egy.
+ visszavágó Jubanak. Apacs helikopter fedélzeti kamera iraki légtérben.bungle | 2012.03.24. 11:21:55Lazarusz küldte (2007-es videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyPKSk3c2jE
Szöveg: "A háború kegyetlen arca."
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljüknem lesz annyira bénalesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.nkmedve | 2008.03.05. 18:30:57vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megnézem:P

Lehet, hogy megirigyelte a kacsát?
sunshine | 2008.02.05. 19:19:00ez egy török macska-féle lehet, azok szeretnek nagyon fürdeni :)

Jesus Christ Action Figure
És itt a promó videó is hozzá.









