
Meztelenre vetkőztet a reptéri röntgen. Titeket zavarna?

Újabb adag dögös csajszi a forró homokról. :)
Tóth József | 2009.10.15. 11:06:17Hm. Nem rossz ötlet, de másra ültettem rá... :)

Ingyen kínálja 130 milliós házát a tönkrement brit házaspár
Kathy | 2009.10.15. 09:32:15Én pedig egy Első emelet lemezt 10 évesen...................

Új divathóbort hódit: a minimalac (vagy mikromalac). Okos, engedelmes állat, az intelligenciája vetekszik a kutyákéval. 200 ezer forintba is kerülhet, de máris olyan népszerűek, hogy akár 3 hónapot is várni kell egyre.
Magyar cikk: Minimalacot minden háztartásba! ;)
Ha rosszalkodna otthon a gyerek, nyugodtan vigyétek el egy ilyen előadásra! A hatás garantált, bár lehet, hogy egyes alanyoknál utólag pszichiátriai kezelés lesz szükséges.pepeti | 2009.10.13. 22:47:43Hallgasson inkább mindenki Thy Catafalquet! :)
http://www.youtube.com/watch?v=Uyc8qc8-sK8
Piroshátú

2006 februárjában a Berlinben tartott 56.Nemzetközi Filmfesztiválon egy felhívást tettek közzé, melyben az alkotókat arra kérték fel, hogy készítsenek egy rövidfilmet az "Élelem, Íz, Éhség" témakörben.
Világszerte 3600 filmes csatlakozott a felhíváshoz.
Csak 32 filmet választottak ki ezek közül, hogy bemutassák a következő fesztiválon.
Ferdinand Dimadura "Chicken a la Carte" című filmje nyerte el ezek közül az első helyet a "Legnépszerűbb rövidfilm" - kategóriában.A rövidfilm igazán elgondolkodtató.zoli12 | 2009.10.22. 15:44:20itt látszik a csávó mekkora okos!!!!!! Semmi vagyona ,gondolom munka helye sincs és van kb. 8-10 kölyke + még kutyák is voltak! nem tom..ha én lennék ilyen helyzetben biztos nem csinálnék 8-10 éhes szájat. ja meg Magyar országon kinek kertes lakása van és jó munka helye még az sem mer csinálni gyereket!!!!!! mert itthon is mindenki úgy gondolkodna mint pl. a cigányok ,akkor az ország olyan lenne mint a videóban , úgy élnénk.....

Eddig ismereten vallatógép került elő a neves videómegosztón!
Akinek esetleg (?!) ez tetszett még sokkal többet talál itt.lacasa | 2009.10.14. 09:12:29Addig üsd amíg mozog!!

Miss Várandós Szépségverseny
princy | 2009.10.13. 16:48:01inkabb egy pocakversenyt kellene rendezni... :D

"Ohhh Roni! Inkább csak dobd fel magad, mert a műesésedet jobban bírjuk!" :D
A reklám, amiért "dalra fakadt" Ronaldo.Nusihusi | 2009.10.15. 01:51:56A műesés is elég ciki szerintem, de amikor énekel:S:P

Az a tekintet! :DDD
(hány másodperc alatt tűnt fel? ;))Vivii | 2009.11.07. 10:29:28énis itt most nézem! MIVAN? mi ebbe a vicces? Lejjebb görgettem és.. XD nagyon durva :D










Egészségügyi kockázat-e a biztonság?
Los Alamos-i tudós szerint a terahertzes frekvencián embereket besugárzó repülőtéri röntgengép szétszaggatja a DNS-t.