
Helyszín: Föld
Időpont: 2057(bár a The City c. rész már volt külön, most itt van mind a 3 egyben).he | 2010.04.27. 11:30:01Ennek a csudajó hipiszupi holografikus világnak a hátulütőjét is belerakták legalább: egy laptopról meg lehet bénítani az egész rendszert.
David Elsewhere, a "rongyember".
Érdekes és sajátos mozgáskultúrával rendelkezik, ismerős lehet: Golf GTI, Heineken, vagy iPod reklámokból.ricsi176 | 2008.02.11. 18:22:04trüpptrüpp háááj róóólerz big kóóóklerz nekünk van kess meg dólerz abban is van hasonló csávó bitangulösszehúzott arénya úszószemcsibe':D

Gumiember. Az igazi.
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!bungle | 2011.08.12. 21:02:01revans küldte (úgy látszik pár év elteltével a techline-hoz is eljutott...)
http://techline.hu/tudastar/20090514_hihetetlen_xp_tippek.aspx
"Nézzük meg a csillagok háborúját ,a startmenü futtatásba beírt parancsal :) és még pár xp érdekesség."

zabad megnéz Magyar fordítás rajta ezen az izén!
Nem regisztrált | 2008.02.09. 17:29:05Milyen víruskeresőd van? Csak mert sok program tévesen riogat, nem biztos hogy veszélyes a tartalma.

Videó egy rendőri intézkedésről, kis hibákkal.
dolphin31 | 2008.02.19. 12:43:44válasz erre: "MÁR RÉG KIDERÜLT HOGY EZEK NEM RENDŐRÖK! "
Igaz! Nem rendőrök , hanem a guardia civil ( csendőrök)és Madrid ban van!Elég bénán intézkednek a fickóval szemben!
Engem pillanat alatt megvágtak 150 Eu-ra

Norbi reszkess! Itt a konkurencia.
ricsi176 | 2008.02.11. 18:23:32Fletó csirkéket bántalmaz!!!XD

Ha a gyaloglás már fáraszt...
ördög11 | 2008.02.08. 21:25:14ilyesmi már volt, nem?

Egy igazi aprócska házikedvenc...
Tóth József | 2008.02.08. 20:27:00Bízzál benne, hogy nem Te vagy a malac. :)))

Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.
Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)
Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)Miri Z | 2008.02.12. 14:27:07Köszike! =)









