
"Mit nézel? Nem láttál még macit kocsit lopni?" :D
Nusihusi | 2009.10.19. 05:22:13Én a maci helyében megfújtam volna az autót:D
És túlélte...
hopkins | 2009.10.19. 14:44:21A metrovezető a hibás! punktum.

Erről most már nem tudom eldönteni, hogy kamu, vagy sem (vagy reklám - bungle). Segítenétek eldönteni? És akkor majd én is segítek neki bosszút állni.
De most komolyan, már a tévében is láttam a reklámját, itt az Izé-n meg bannert. Akkor ez most egy kampányfogás a Vaterától? Másik részről létező aukciókat hirdet, és még twittere is van . :)AVIREX | 2009.11.28. 17:46:22pfoooh,ez kőkemény hehehe :D

"Kocka" bébz.
insider | 2010.01.09. 19:44:30Hálaistennek ez tényleg nem fake , ha valaki tud angolul akk az olvassa el a csajok alatt lévő szöveget, tényleg nem fake!:D
am Jade Raymond télleg csinálta az assassin's creedet és a második résznél is fejlesztett:D
(L) minden ilyen csajt:D:D

Matthias Schlitte, az igazi Popeye. Lehet túl sok spenótot evett... ;)
Timi21 | 2009.11.05. 13:15:20mért nem gyúrt a másik karjára is?
Különben azt furcsálom hogy nem tűnik túl izmosnak a karja inkább dagadtnak

Úgy pattog a srác (a trambulinon), mint a "nikkelbolha", vagy talán attól még egy kicsit jobban is. :)
Soul_Deprived | 2009.10.17. 01:32:01ennek oromere, jovoheten megyk szerintem edzesre :D (Mo-n is lehet menni ilyenre)

Most, hogy itt a hideg, jöjjön egy kis kedvjavító korai bünti dalocska. :)
Agytumor | 2009.10.17. 20:11:03EZEK A TELETABIK?

Milyen kedved van? Fejezd ki érzéseidet a farkad segítségével! :D
bungle | 2013.01.03. 19:45:37notaprisoner küldte:
URL: http://index.hu/tech/2013/01/03/erzelemjelzo_farok_a_japanbol/
Szöveg: "Le kell menni kutyába? :)
Érzelemjelző farok, természetesen Japánból."

Ha kell egy kis szín az életedbe... :)
Fireblade1000 | 2009.10.16. 19:10:49Őrültek!!! de színes őrültek!!:D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a babapapagáj. :D
(Purple, megvan mit kapsz tőlem karácsonyra - T.)Nusihusi | 2009.10.17. 03:46:37XD Hallottam már káromkodós papagájról is:)









