
Mehmet Ozgur füstös fotói ;)

Egy kis Photoshop tutorial :) Érdemes megnézni a válasz videókat is... :)
brigi_cica | 2007.04.15. 20:49:44ha tudsz akkor légyszi csinàlj valami ilyesmit és tedd fell ize-re :) tök jò lenne :)
Yanagiryuken mesterrel van az erő.
Állítása szerint veretlen, 500K yent kell fizetni hogy harcolhassanak vele, de 1 millát fizet, ha megveri valaki. Megtörtént...mtzolee | 2007.04.10. 23:29:42bácsinak az air-szexelőkkel kellene próbálkoznia!:) ők bevennék!:)));)

Amikor a bicajosoknak melege van...
Skylynx | 2007.04.11. 22:09:42Csináld-magad játszótér profiknak és bátraknak. Csak túl kell élni, más szabály nincs...

Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
Skylynx | 2007.04.11. 22:31:37Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...

A vörösre festett út... ;) (és még csak nem is Kínában vagy az oroszoknál... :))
Tóth József | 2007.04.11. 20:41:24Kösz.

A klip maga egy paródia, de érdemes megtekinteni az eredetit, hisz az se kutya! :)
kupak | 2007.04.11. 20:22:07Az eredeti szánalmas.
Kifigurázás azért nem olyan fergeteges mert az eredetin nem nagyon volt mit továbbfigurázni :)
Motorizált gumimatrac ultrakényelmes embereknek :)
(érdemes még megnézni a Floating Cabana és a Remote-Controlled Floating Serving Tray termékeket jobb oldalon.)tecchnoo | 2007.04.30. 11:30:35ijen kell nekem is

Azért Guruló izé, mert valaha gurultak. De már nem. :(
klingy | 2007.04.10. 15:07:09Olasz szaré nem kár... Porsche povaaaa!!!

Snakeman Steve - egyed meg az egereket jól
greg | 2007.04.13. 18:27:50ja, ez mondjuk jogos.









