
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!baa10 | 2008.04.16. 20:19:36ÁÁÁÁÁÁ XDDDDD és most látom hogy beraktám a postom XD kösszi XD
Millió dolláros fagyi
BlackHawk | 2008.03.01. 22:18:50én nemxd túl ropogósxd
Emlékszik még valaki erre az újságra és a görbelábú ninjára?? Program küldő szolgálat? ;) Én ezen nőttem fel!!
(Régi szép idők, mikor még én láttam el a programküldő szolgálatot, vagyis Sz. Lacit új "stuffokkal". :D - bungle)
Repül a Suzuki, ki tudja hol áll meg...
(szerintem ezek vitaminos sört ittak, azéé ilyenek :) )ensium | 2008.02.12. 16:12:41Ez a hóli fakin shit kicsit blair witches volt.. Ott se tudta abbahagyni a csaj ugyanolyan hangnembeni sikoltozást.. (vagy, hogymondjam..)

"...Megáll az idő, az égen néma álló csillagok
A Földön csak te vagy és én vagyok..."eol | 2009.04.22. 14:22:16Ezt tanulhatjuk a musicalből, ha az utcán táncra perdülsz mindenki csatlakozik hozzád, és tudják a lépéseket.
Kattints a képre, add meg az e-mail címed és reménykedj, hogy TE leszel az, aki a heti egy bögrét megnyeri. (A hírlevélre feliratkozók között heti egy Izés bögrét osztunk szét!)<-{st.one}-> | 2008.02.19. 00:16:11én egyből "kiszúrom" a tömegből a "felfuvalkodottakat"! :D:DD ;)

Bocsika! Ugye van biztosításod?
Mimis | 2008.02.13. 09:47:07Őőőő... izééé... csak kíváncsi voltam, hogy észreveszed-e ;))
Egyébként tegnap megkaptam a kötvényt, A-0 -ban. :D Csak a kísérőlevelet felejtették ki a borítékomból, hogy miért soroltak vissza. Énmeg hívom bőszen az üfsz-est. De legalább ő normálisan elmondta, hogy nem kapták még meg a bonus-malus fokozatokat mindenkitől. Legalább most van valami, amit lobogtathatok a yardnál. :)
Egyébként majd ki kell valamit találni, mert egyre több autós lesz, egyre töben váltanak biztosítót évente, és ezzel a töménytelen adminisztrációval csak a biztosítók szívnak. :\ (Ill. az ezekkel dolgozók)

Francia kacsatánc! Vagy pingvin? Brutális zene!! :D
Purple | 2011.02.07. 13:12:49így 3 év után meg még inkább :DD hehhe de jó volt megint meghallgatni, már el is felejtettem :)

A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.
Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :Dricsi176 | 2008.02.11. 18:18:14Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D

Egy tojás mind felett
Egy tojás kell neked
Egy a konyhába zár
Mert hasznos az egyetlenPurple | 2008.02.23. 11:09:56új trió? hm nemtom, sztem nem vok annyira új... meg ti is voltatok egyzer újak... :D meg ez valami fekete lista vagy mi?? :DD









