
Kétéltű csajozós verda. :)
Fireblade1000 | 2009.10.21. 12:18:09Nagyon jó az az ATV, mondjuk a kocsi sem kutya!!:)
Néha Superman is meglepődik, hogy mire képes az erejével. :D
Nusihusi | 2009.10.25. 02:53:27Mekkorát ugrott már a macska!XDXDXD

Már volt szó erről a 30 méter magas, 11 emeletes faházról, de most jó pár fotót is láthattok róla.
Patkányka | 2009.10.23. 20:54:12Szép munka, csak az első szél felkapná:S
"Elmegyünk szórakozni egy-két közülünk való emberrel" avagy légy igénytelen, gusztustalan és a címlaplányok tapadni fognak... Szerintem csak a kamera + mikrofon kombó miatt álltak vele szóba!Patkányka | 2009.10.23. 21:15:46Vannak jó megszólalásai:D

Mutogatós csajok a sztrádán... ;)
Patkányka | 2009.10.23. 21:34:42Mondjuk tényleg az a legtisztább, hogy álljunk meg ha bármit csinálunk és tudunk CSAK arra figyelni, és megóvjuk saját és más épségét.

A játék lezárult. Íme a nyertesek, akiket e-mailben értesítettünk:
- pottyondyp
- zuzi
- Conscripter
-------------------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati Paul van Dyk bulira?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a 4 magyar fellépő nevét, akik Paul mellett játszani fognak a bulin. Ne feledd az izé user nevedet sem odaírni, mert csak regisztrált izé tagok nyerhetnek!
Összesen 3x2 jegy kerül kisorsolásra.
A játék kedd (10.20) 9.00-ig tart, a szerencsés nyerteseket e-mailben értesítjük.
Jó játékot!Erunder | 2009.10.25. 08:20:24Hatalmas buli volt. A Harder Better Faster Stronger és a Home (kétszer is) iszonyat nagyot ütött. :)
Most érkeztem haza és még a buli melegében írtam ezeket a sorokat, szóval bocs ha van benne némi hiba. :)
Remélem minden izélő, aki ott volt jól érezte magát.

Már megint a kreatív svédek... :)
Nusihusi | 2009.10.25. 02:30:35:) Nekem tetszik:) Humorral a szemetelés ellen:)

Szerintem megbánta, hogy olyan kiváncsi volt... :D
oby | 2009.10.25. 13:15:23Unatkozom Dragaam..Ja enis.Te, mit szolnal ha megszivatnank a gorenyt es feltennenk az internetre?

Ezentúl bármikor kibonthatod mások leveleit és ha utána véletlen rákérdeznek arra, hogy te voltál-e, akkor csak fogd rá a nyuszira. ;)
Egy régebbi "környezetbarát levélbontó készülék".Patkányka | 2009.10.23. 22:41:55Ja nem, ennek fekete annak meg fehéres a hasa

Hajléktalan tánc Jászberényben!
kasmat | 2009.10.19. 16:24:42Éljen soká Jászberény! ;)









