
Új stílus született: lakodalmas death metal :D
tian | 2007.04.17. 08:15:53az igaz, de azért egy poénnak jó.... egy darabig:)) Mellesleg érdemes megfigyelni, hogy hogy táncolnak az emberek:))) vagyis próbálnak valami táncfélét csinálni:))
Itt a vég! Ronaldinho még az üres kapuba sem talál be 16m-ről!!! :D
Balázs | 2007.04.13. 21:59:35mit nem lehet ezen érteni!!!!nyilatkozta hogy kamu!!!!!ennyi
Szerintem a "BIRDS" az egyik legjobb (lásd: kép), de találtok itt még 11 másik agyaveszett művészeti alkotást is.
Zenés klippek, meg olyan izék is, nem tudom máshová tenni őket, itt lesznek a videósdi menüben..
QuickTime lejátszó előny.mészy | 2007.08.31. 19:03:28nah ezt a BIRDS-t szeretném én leszedni... hoogy?

Jancsi és Juliska modern verziójának fő kelléke, a mézeskalács SLI PC :)
bubi66 | 2007.04.13. 13:37:48És a kábelek ....meg a kondenzátorok ..... ????? gondolom medvecukor .

És még csodálkozunk, hogy miért lesznek nagykorukra agysérültek és lelki nyomorékok a japánok? ;)
Shinigami | 2007.08.12. 18:23:13Igen... énis kezdem azt hinni hogy a japánok megőrültek mióta... de a többség normális és NEM lesznem agysérültek!!! Ennél meg még a Mónika Show is szánalmasabb az pedig magyar. Komolyan szőrteleníted a hátad?

Ha lusta vagy tekerni... rakétameghajtású bicaj Mexikóból :)
qukac | 2007.04.17. 07:43:29Csatlakozom Skylynx-hez,nem nagyon merném kipróbálni.

Aerogél - Az eddig ismert legalacsonyabb sűrűségű szilárd anyag
(Olyan gél, amelyben a folyékony részecskéket gázrészecskék helyettesítik.)Érdemes megnézni a videót (katt a képre)!metaljesus | 2007.04.13. 21:34:33leginkább hőszigetelésre

Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék
Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)BleedingDante | 2008.05.14. 00:25:51Hol van az ágy jobb lábánál a lemez? Megpróbálok a jobb ágylábhoz mközel menni akk ott az a fordítós kézizé...
A fenevad megszületett! Az utolsó képen látható, amint a vérszomjas bestia pár naposan máris egy harci kutya torkának esik... megrázó jelenetek!Tóth József | 2007.04.18. 20:50:56Ha jól látom, rókamanguszta.

Valakinek sok ideje, na meg aprópénze volt...









