
Kicsi a bors, de tényleg.

Fridel őszintén vall érzelmeiről a Valentin napi üzenetküldőn.
Liza pedig azt üzeni Álmosnak: "Álmos, ha velem találkozol, garantáltan nem leszel Álmos."Errtu | 2008.02.14. 10:57:59És a pizzámmal jól össze is morzsáznám.
Amúgy meg a sört nem pocsékolom el. Főleg nem egy HK-s bill.-re.

Nem tudom mi volt az eredeti elképzelés, de szerintem nem így gondolta...
nkmedve | 2008.02.13. 14:28:35Elverzett annak mindene, olaj, huto, ebbol se lesz megeccer normalis auto. Dehat ha van penz ujra akkor ugyis minek.

Hoolie után Izom Tibi is küld nektek egy cuppanóst.
komcsik | 2008.02.13. 16:16:02Én, (mi) a kollégával végig néztük, most pedig félunk. Kopasz, izmos ráadásúl buzi is, mi lesz még itt:-))))!!!!

Biztosan nem így tervezte, de utána jobb a mozgása! :D
<-{st.one}-> | 2008.02.16. 02:14:41így jártál!! :P:P fél órát kerestem egy másik linket, de sehol nem találom ezt a videót... pedig eredetileg a videán láttam, de ott sem lelem :(

Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
r3clbull | 2008.02.13. 10:44:13Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?

Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :Dr3clbull | 2008.02.13. 10:39:05szegények sokat készülhettek erre...

Világadatok számokban, több témákörben.
(kicsit hasonló, mint ez a régebbi post).nkmedve | 2008.02.15. 21:05:30Ja, most latom hogy ez folyamatosan no.:) Masfel honap alatt 10 milla pluszba, na az mar realisabb, kicsivel tobb mint az elmult 10 ev atlaga. Keleti testvereink meg se felejtettek el a szaporodas muveszetet:D

Tökéletesen alkalmasak a házasságra, hiszen már ismerik a fájdalmat. :D
CRaPtRaSH | 2008.03.23. 19:46:17szerintem azért amiért te sem :]

Ez az uszkár igen okos, mert tudja... A libákat tömni szokták. :D (meg is tömi) :D
Maccoyi | 2008.02.11. 23:34:12Nem is kacsa.... :D Ez egy igazi videó :DDD










http://humorsafari.blogbugs.org/8241619/World%92s-Smallest-Bodybuilder-Aditya-%91Romeo%92.html