
Takeo Ischi - echte japcsi jódli

Smiley
Nem is tudom létezik-e ennél félelmetesebb filmes karakter. Egyszerű, de „nagyszerű”.
Aki beszéli a nyelvet, az sem arra figyelt mit mondott a bemondó. :)
bungle | 2012.05.08. 14:50:10www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/19544_kep?categoryId=15&position=&large=1 ;)

A Gyümölcsfalva lakói japán változata? ;)
7sleeper | 2012.05.04. 16:12:36skrillex

Tüzes-vizes-robbantós slow motion... szerintem.
brier | 2012.05.02. 07:41:33jopofák:)

Oroszországból szeretettel - FPSRussia: fegyverepcsi
duckslayer | 2014.03.02. 00:36:25aki erre veri a nyálát h ú mekkora jó , és h állat(nem az itteni kommentelőkre értem), azok nemtom mit szólnának hozzá, ha mondjuk random elkezdene egy ilyen szar repkedni, mondjuk egy metrón reggel, vagy egy bevásárló központba és őket lőné le egy dagadt fasz a gépe előtt otthonról...
Sztem is kamu, de soha ne is csináljanak ilyet, ezzel akár énis simán ölök itthonról.-.-

Titkos ajtók
Laretta | 2012.05.14. 00:24:43nagyon jók!!!

Pezsgősüvegekből épített házat egy férfi
betyár | 2012.04.27. 20:02:25hozzá kéne vágni egy hajót

A kocsiból valószínűleg hiányzott a fékpedál, más magyarázat erre nincs...
(Figyelem! Megrázó felvétel!)Magister | 2012.04.29. 10:13:14Ebben tévedsz! Attól mert valaki 70 fölött van - mint te is írtad - lehet fizikálisan és mentálisan is teljesen ép! Ismerek 80 éves urat, aki jobban vezet mint tizenéves menő arc (mondjuk ,ha jól vezetnének akkor meg kevesebb lenne a donor)!
Az viszont igaz, hogy egy bizonyos életkor felett rendszeres elméleti és gyakorlati vizsgához kötném. Orvosi elméletileg ugyan gyakrabban van, de az közel sem biztos, hiszen sok orvos bemondásra kiadja a papírt!
Igazán korrekt akkor lenne a dolog, ha minden hosszabbításnál le kellene vizsgáznod, vagy legalább végig hallgatnod egy KRESZ előadást. Az évek (10 évre adják a jogsit a korosztályomnak) alatt rengeteg minden változik, de hogy tudsz-e róla az senkit sem érdekel.
Az ismételt gyakorlati vizsgára meg a sok béna miatt lenne szükség!
Nem tanulnak egymás halálából a fényevők. Úgy tűnik, az 50 év körüli svájci nő látta az indiai gururól készült filmet, amiben a férfi állítja, 70 éve nem evett semmit, és mégis él.bungle | 2013.04.18. 13:11:03Fényevés miatt halhatott éhen egy egyéves kisfiú Agárdon
http://hvg.hu/itthon/20130417_Fenyeves_miatt_halhatott_ehen_egy_egyeves










http://www.youtube.com/watch?v=4J2rGvIQ8_4