
Meats Meier munkái
Párom, a gumiférj
[...]
Az újságírónő a következő hétvégén kempingezni vitte Roccót. Eltartott egy darabig, amíg a társaság minden tagja rájött, hogy egy felöltöztetett szilikonfigura is van a társaságban. Volt olyan is – igaz, egész nap emelgette az üveget –, aki csak a nap végén jegyezte meg: „Valami nem stimmel Jenny új barátjával. Jól van az a fickó?!”
A kertész, aki 104 évesen ment nyugdíjba...

Találd meg az öt különbséget! Most nincs ordítás a végén! :)
Baalaagee | 2007.05.12. 11:12:12miért nem hozza be nekem tegnap meg végigvittem!áááááááááá

Mesterlövészeknek - magas pontszám eléréséhez a jó reflex elengedhetetlen!
tremor | 2007.09.28. 21:53:20nekem 3500 a rekord

Gól 83 méterről
kupak | 2007.04.18. 13:40:57ez inkább kapusbaki a watford kapusától

Hátraszaltó a tetőről a medencébe
Nico | 2007.05.17. 16:23:12Ez szerintem is csalás.Photoshop..:D

Horrorfilmek gyerekeknek ;)
Balpar | 2007.12.23. 17:21:59beszarás

Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.
Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR TeaFreemy | 2007.06.18. 12:38:41Szia!
Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz.
Természetesen a játék letöltéséhez vezető utat is.
Megkönnyítem a dolgod, kattints ide: http://generally.rscsites.org/grfiles/generally105.zip
Így a játék már meglesz, már csak versenyezni kell és küldeni az időket, ahogy sok más ember is teszi.
Hogy lehet vele játszani?
Nyomod a gázt, fordulsz és veszed a kanyarokat.
Ha kirpróbáltad, te is meg tudod mondani, hogy tetszik avagy sem.
Csak rajtad áll!
Üdv!
Freemy

A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.
Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.tibz | 2007.04.19. 22:56:02ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D










Nagy a japán isteni állatkert....