
Rázzad bébi, rázzad...! :D
lb7 | 2011.01.10. 11:25:07Kíváncsi lennék mennyit fogyott mire ezt a "fantasztikus" koreográfiát betanulta :P
Akár pénztárcának is elmehetne... ;)
lb7 | 2011.01.05. 10:40:27Először azt hittem, hogy a melle alá fogja betenni a pénzt... az is simán megtartaná

Cicák a karácsonyfán, cicák a karácsonyfán, cicák a karácsonyfán, lá lá lá lá láááá! ;)
Boldog Karácsonyt!peet78 | 2010.12.25. 09:07:22Büntess még!!!!!

Mindannyian tudjuk milyen érzés, amikor az ünnepi csomagolás egyszerűen nem sikerül... Íme, itt a megoldás: írjunk róla egy dalt! :)
ügikxvsgdnmxk | 2010.12.25. 09:36:18Szerintem tasakon kívül jobb bebaszni, de ezt csak gondolom. Tasakba még nem basztam még be.

Rúdtánc komolyzenére. Szerintem ezzel művészi szintre emelte az egészet.
Tooni | 2010.12.24. 00:33:08És ha más rúdon táncolna, még akkor is! :D

Az évtized legfurcsább, legbizarrabb, legrondább cipői.
Az összeállítás eljut a virágokkal és zsebórával díszített darabtól egészen a tehénpatából készült lábbeliig.(A posztképen látható cipőt, pontosabban a 25,4 centis (!) platformtalpát pl. elefántürülékből készítették.)lb7 | 2011.02.16. 09:20:16http://www.designboom.com/weblog/cat/8/view/10558/dsquared2-skeletal-stilettos.html

Mindjárt itt a karácsony, meg amúgyis vége a 2010-es zenei tehetségkutatóknak, ja és persze azt se felejtsük el, mennyire rosszak voltatok idén... Szóval most mindenkinek kellemes bűnhődést kívánunk ezzel a szívmelengető "ünnepi" dalocskával!
Akinek esetleg megtetszett, ajánlom MajelaZeZeDiamond további felvételeit.AVIREX | 2014.12.10. 12:47:14Köszi!
Igen, pl. a tv-ben is ilyen spotokat bedobhatnának néha.

Úgy gondolom, hogy ezt a mutatványt Damien Walters sokkal jobban csinálja. ;D
piton78 | 2011.01.05. 12:36:26szerintem jóvót!

Öööööaaaaaaaöööööööö.... túlhevített lesz.... öööööaaaaaaöööö.... ööööö....aaaaaa.
Szama | 2010.12.20. 22:24:17hozzá még nm juttotam el, de akinek ismerős Triesz neve..:) annak se kell messze mennie... nm tud semmit.. papirrol tanit... és élvezetből vagja ki az embereket..:) 280 emberből 40 ment át idén.. éljen a 30 egyeses hulyeseg,meg a géptan

Egy érdekes CNC géppel készült sisak. Nagyon precíz kidolgozottság!
ismeretlen | 2010.12.20. 10:04:27de lehet, elvileg. a G/M kódok parancssorok meg paraméterek vagy mik, amik leírják, hogy a gép menjen erre x-et, arra y-t, menjen vissza, marjon ennyit, szóval, maga a munkaprogram, amit a gépbe be kell táplálni. Más kérdés, hogy manapság már főleg ilyen bonyolult formákat inkább megterveznek CAD-ben, és a program átalakítja a kívánt kódokká, vagy programnyelvvé. Kenő anyag meg naná, hogy kell, de ha érdekes bemutatót akarnak csinálni, akkor ki lehet hagyni, csak nem éppen jó.









