
Nem klasszikus esküvői bevonulás. :)
bungle | 2011.04.18. 11:19:16The T-Mobile Royal Wedding: http://youtu.be/Kav0FEhtLug
Odanézz mekkora dudája van! Ennek lesz visszhangja a neten, az biztos! ;)
ffaannyy | 2009.07.17. 20:27:58Ha ezzel nyom egy faszkalapot, akkor senki sem fog vissza dudálni...

Ki nagyobb: ET vagy egy ewok? Nagyobb-e egy Boeing 747-es a 2001 Űrodüsszeia járművénél? Mekkora valójában egy AT-AT?
Egy Jeff Russel nevű úr összehasonlítgató oldala a sci-fi szereplőkről, járműveikről, lakóhelyeikről.Xorl | 2009.07.20. 03:01:26hmm.. ienre emléxem régebbröl is, bár megnem mondom h ugyan ez a csávó csinálta-e... mind1 nekem teccik :D

"A reggeli étkezés nagyon fontos, mert energiával tölt fel, és lendületet ad a naphoz. Nemcsak az emésztőszerveket aktiválja, de a vércukorszint beállításával felélénkíti a gondolkodást, és segít a koncentrációban is. Ha megreggeliztél, könnyebben nézel szembe a kihívásokkal és a mindennapi stresszel, és még a terhelést is tovább bírod."
Aki először beírja, hogy honnan idéztem, az kap kottától egy karton sört. ;)Grábor | 2009.07.24. 14:32:46hát persze hogy nem járunk olyan hejekre mint a McDonaldS :P
Ez csak természetes :)
Hogy miért???;)
Mert ott nincs sör :D

Ennyi babot zabálni... :-S
bandee1219 | 2009.07.07. 10:33:16annyi lehetne a golyóknak *_*

A múltkori büntijét törölte a youtube... talán ezt már nem fogja. ;)
bozitojugg3rn4ut | 2009.07.10. 22:38:47ki ez a gyík??? ember ez???

Az IGAZI Energizer Nyuszi. :)
Matyi | 2009.07.06. 12:53:33ilyen nyuszi kell nekem is itthonra... :D

Európai összefogás a szélerőművek ellen.
Na most akkor mi van???bungle | 2012.10.16. 23:13:39exortus küldte:
URL: http://vimeo.com/36158539
Szöveg: "Vermontban a helyi zöldek a szélerőművek ellen fordultak, elsősorban a tájátalakítás és a zaj miatt.
A videó az ő véleményüket jeleníti meg, amely szerint azért a szélenegiát és nem a napelemeket támogatják a hatóságok és a vállalatok, hogy a vállatok irányítása alatt maradjon az áramtermelés, miközben a szélenergia jóval nagyobb problémákat okoz."
Szegény Jacko, "talán jobb is", hogy ezt a büntit nem élhette meg, de mi szerencsére élünk és virulunk és az élet is megy tovább, így a bünti az bünti marad továbbra is, még akkor is ha fáj. ;)Bakelit | 2009.06.30. 01:27:13Levettek mert nem volt joga felhasznalni a Jackson szamot. Altalaban nem veszik le az ilyesmit, de most hogy meghalt Jacko, kicsit szigorubban veszik a zenejenek a felhasznalasat.

Hozzám beszélsz?!
thug85 | 2010.11.13. 23:47:07Jaj Istenem, amikor a végén rákészül, na most minden stimmel, és akkor bevágják a promót, hát azon bekönnyeztem! Parádés!XD









