
Néhány érdekes óriásplakát ill. hirdetés...
<-{st.one}-> | 2008.02.27. 21:57:46hát igen...
A japán sschemata építészeti iroda által tervezett apartmanház Tokióban.
mekszamnojz | 2008.02.21. 23:01:59kurvajo designe, hasznalhatatlan targy. slussz plassz :P

...és itt végződik.
bungle | 2008.02.28. 23:37:20Szívesen, nincs mit. :)
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.süti | 2010.03.29. 21:28:47egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D

A táncparkett arab ördögei
csokioroszlán | 2008.02.20. 22:40:30Egyem a szíved,te kis angolzseni!

Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.
A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.
A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)bandee1219 | 2008.02.19. 21:04:33Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a magas sípolásra gondolok) Azért ekkora semmiért elkérni annyi pénzt... De jó üzlet.

Az e heti "címadó pályázat" tárgya most csak egy kép lesz... (jobb most nem volt, küldhetnétek jövő héten olyan postokat, amiben láttok fantáziát, hogy jó címeket lehet neki adni).
Kedd 18:00-ig lehet nevezni :) és továbbra is Izés bögre és póló a jutalom a legjobb címeknek.
Frissítés:
Az e heti nyertes címadók Nem regisztrált (1), Laci (170 és 65) és SSly (75). Gratulálunk nekik, és egyeztetés után küldjük a nyereményeket!Luflee | 2008.02.21. 09:04:53aaaa Macc :D Ne farassz ! :D :*

A rabló újra színre lép :)

Táncos kutyák

Csimpánz és a mogyorók
(mielőtt megnézitek igazán kiváncsi lennék, ki mit tenne, hogy hozzájusson 1 rögzített csőben lévő mogyoróhoz!)Ritu | 2008.02.18. 19:32:23Durva :)... ez esetben azt hiszem én civilizálatlanabbul oldottam vna meg- próbáltam vna megoldani ;)









