
"Ööööö... akkor talán mégse itt fogunk parkolni."
bungle | 2010.04.22. 13:34:38http://www.thestar.com/news/gta/crime/article/798151--richmond-hill-woman-sentenced-in-worst-parking-job-ever
Bizonyára a világ legszomorúbb dolga így látni egy cuki kis patkányt. De ha mókásabbá tesszük a képet, egyből mindenki jól szórakozik. :)
Küldjetek ti is sok sok képet, ahol elszabadult fantáziátokat ráeresztettétek a képre!Mr.T. | 2009.10.29. 00:25:23Neeeeeeeeeeeeeeee :DDDD

Stu Rasmussent polgármesternek! A hatvan éves Rasmussen korábban már két cikluson át töltötte be Silverton város első emberének posztját. Igaz, ez még azelőtt történt, hogy a valaha szolidan öltözködő férfi melleket csináltatott magának, és nyilvánosan női ruhákban és magas sarkú cipőben kezdett el járni.
Szavaznál rá? :Djupiii | 2009.11.14. 15:48:33ez most férfi vagy nő?
Ecofont - egy környezetbarát betűtípus azoknak, akik tintát szeretnének spórolni. Egy ötezer fős cégnél állítólag évi 125.000 dollárt is lefaraghat az éves nyomtatási költségekből. A tízpontos betűméret egyötödét kitevő lyukakkal a Verdana-szerű betűk olvashatósága nem romlik.te.sas! | 2009.10.27. 21:11:29Hát azért nem 1/5-e, szerintem inkább csak 20%-al takarékosabb...
De azért ez is becsülendő! :)

Két happy béb - vidámak és közveszélyesek. :)
Ti beülnétek melléjük? ;)Findzs | 2009.10.27. 19:57:05természetesen beülnék, ők meg az ölembe felváltva :)
de inkább a balos

Gyépés bácsi sorolja az autóneveket jól.
(Ez nem ugyanez a télapó? :D Vagy csak hasonlít rá? - bungle)T boy | 2009.11.04. 07:09:29Ezen jót röhögtem:))))))))))))))))))))

Gyér amerikai próbálkozás... Geronazzo Mária egy csücsörítéssel odavágná a teljes mezőnyt!
Mr.T. | 2009.10.25. 15:48:44Engem ez a pillanat fogott meg :D
http://img261.imageshack.us/img261/4514/cupp.jpg
nagyon durva :D az öregember vigyázban áll letakart szemmel, az a dög meg ott terpeszkedik mint valami félisten. :D

35 évnyi gyűjtés gyümölcse - és a szüret. :D
Mr.T. | 2009.10.27. 10:20:08:DDDDDDDD

Az iWiW-ről átköltözött az IZÉ club a Facebook-ra.
Jelenleg 14 taggal büszkélkedhetünk, de reméljük ennél többen leszünk.
Gyertek és igázzuk le a világot!
(aki belép azonnal kezdjen el a FarmVille-el játszani és vegyen fel szomszédjának, mert még 2 tag kell hogy növelhessem a farmom méretét! - Errtu)Purple | 2009.12.03. 09:05:11ezz nagyonnagy :DDDD (nem nyomjuk)

Ilyen ez a stresszes macskaélet. :)
Mr.T. | 2009.10.27. 10:22:16Neeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDD elsírom magam. :D









