Skócia legújabb reménysége. A hangját tömegpusztító fegyverként lehetne használni, a megjelenése pedig nők tömegeit kergeti őrületbe (vagy apácazárdába)... ;)Szpia | 2007.05.10. 19:43:18Ez tényleg olyan, mint a Muppet Show! :D
Megasztár!!! :)))
(a változatosság kedvéért most a románoktól)Ahős | 2007.05.13. 23:45:36Szándékosan nem írtam fordítást, mert tudtam h így vki beleköt, és lesz miről beszélni XD Bírom azt, amikor az emberek úgy beszélnek h fele apã, fele víz... és aztán aszongya h magyarok vagyunk bag piciorul! :D
"apã" = víz (csakhogy ne hagyjak kívánnivalót magam után :P)

Amikor először láttam, azt hittem fénykép :)
(érdemes megnézni a többi képét is)endemon | 2007.06.03. 15:22:09Cocktát ittatok már? Igazi szlovén különlegesség...:P

Cropper, a megmentett róka bizalmába fogadta gazdáját...

Rágógumifújás mesterfokon :)
kupak | 2007.05.07. 21:26:41én egyáltalán nem tudok

Szerinted mit adóztatnak meg legközelebb? :)
Su | 2007.05.06. 19:12:46látod, ezért kell fizetni a parkolásért, meg egy csomó mindenért, mert az emberek megalkuvók és elfogadják ha fizetni kell nekik bármi hülyeségért, csak tenniük ne kelljen semmit.

Kötelező :D
(Hehh, ez meg hogy került elő? Lehettem vagy 20 éves, mikor ez "sláger" volt és erre roptuk ;)) - bungle)Zsóti | 2007.05.06. 07:42:36Még mindíg nagyon király :))

Volt már ilyen meg olyan felhős összeállítás, de mind közül nekem ezek tetszenek a legjobban...
Hajni | 2007.09.25. 14:43:11http://cloudappreciationsociety.org/gallery/index.php?x=browse&category=20&pagenum=1

A japánok már megint valami fantasztikusat alkottak: virtuális kutyasétáltató játék. Agyad eldobod...
tian | 2007.05.03. 17:30:00megérdemelte már az oldal ezt a rovatot:))) köszi bungle:)
Ma a Стекловата nevű orosz fiúcsapattal büntetünk! (ezt még én sem bírtam végignézni, annyira fájt...)rubigo | 2012.01.09. 20:21:33Leszedték, de nem tűnhet el a netről egy ilyen értékes videó:
http://www.youtube.com/watch?v=FXX8uLCm518









