
Túlbuzgó csapatjátékos. ;)
AVIREX | 2009.11.12. 16:02:37pfooh,igazad van!:) Elnézést kérek,bár aki megnyitotta a linket,valószínűleg tudta miről van szó,mert a média tele volt vele..
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a sea dragon, azaz a tengeri sárkány, vagy más néven cafranghal.
Purple | 2009.10.31. 13:43:21happy box-ban :)

"Ügyes vagy cicus, ha végeztünk a padló portalanításával, akkor majd jöhet a szekrény teteje." :)
Nusihusi | 2009.11.01. 03:29:51Takarítónő helyett:]

NFB
National Football Bébz :)rubigo | 2009.10.31. 15:49:10elfocizgatnék így velük...

Csillag születik.
gyuri1980 | 2009.11.07. 14:18:01Az itt született kommenteken besz**tam a röhögéstől!!!A videón nem annyira,de a kommentek... XDDD

A BigDog után itt a Petman a Boston Dynamics-tól! Lassan tényleg eljön a Terminátorok kora?!
A Boston Dynamics oldalán találhattok még egyéb robot-izéket!
75,2 millió forintért karóra?! Igen, de ezzel lassíthatjuk, valamint gyorsíthatjuk az időt kedvünkre! (Ne kérdezzétek, az mire jó! ;))
Nusihusi | 2009.11.01. 04:33:02Még az időutazás is valóra válha;)

Ti miket láttok a képeken? ;D
Asagrim | 2009.11.01. 15:59:23Az nem rossz, hanem jó! xD

Segítség, a gazdáim valamit bevettek!
Gabi69 | 2009.10.29. 23:14:56WWWá már a post képtől hülyét kaptam, de a vidi mindent visz:D:D

Úszik-e a hajó, ha márványból van? Aki kérdez: Fabio Viale. Aki válaszol: az te vagy, ha klikkelsz. :)
Laci | 2009.11.01. 08:03:22Ejh, ha Michelangelo-nak ilyen szerszámai lehettek volna...









