
Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
tian | 2008.02.28. 01:05:07Ez van :) Majd legközelebb igyekszem, mert az a 13-as semmiképp nem tetszik:))
Üveg vodka egy húzásra...
zodiac | 2009.03.13. 09:53:21"Megfigyelhetjük, hogy a Szomszédok világában az alkohol más szabályok szerint, egészen különleges sebességgel szívódik fel." :D
Áááááá, az meg a Géza a Barátok Köztből? XD Nem is tudtam, hogy a Szomszédokban szerepelt.

Én is csináltam ilyet 6 éves koromban, de anyukám kidobta véletlenül takarítás közben.
Inverse | 2008.02.28. 01:19:05A sok türelmetlen zene nyomozó :)
A videó legvégén ki is írják a címét :D

A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.
A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.
Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.
A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.
Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!rezlavor | 2008.03.06. 14:21:42masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.

Bizonyíték,hogy miért érdemes előre eljátszani a gondolattal, hogy te nyered meg az idei Oscar-t! :)
Máln@ | 2008.03.04. 14:19:06Paramm..paramm.......:) :
http://www.youtube.com/watch?v=TY48jyGi1_s&feature=related

Terítőket már nem trendi hímezni, így valaki a nyelvét díszíti unalmában. Bleeee. :P
Te pl. mit varrnál a nyelvedre? Mennyiért varrnád mondjuk rá, hogy "Izé"? :)Errtu | 2008.02.28. 12:50:48Igen, már többen is.
De ennek eddig általában örültek.

Villámfotók
bungle | 2009.05.31. 19:06:45isty küldte:
http://spaceweather.com/archive.php?view=1&day=28&month=05&year=2009
Nem sokára itt a nőnap, sűrűsödnek a lányoknak kedveskedő postok, ezt a szexi csipendél fiút Nem regisztrált barátunknak köszönjétek (tényleg, regisztrájjá má' lécci ;)).
(Először véletlen töröltem a postot ijedtemben, de meglett - bungle).bandee1219 | 2008.03.10. 09:57:27Most, hogy láthattam ez a tündibündikét. :)

Újabb holland büntetés a múltkori után... :)
bandee1219 | 2008.03.08. 18:29:56Valszeg azért a furcsa ruhák, meg minden azért fura, mert nem mai lehet. Szerintem '90es évek, én akkoriban szerettem a TD-ot, akkor jónak számított, különösen a megamix, ami asszem az 5. után volt.

Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :DZéZoli | 2008.03.05. 09:42:56már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér









