
Részeg ewok macik. ;)
Purple | 2009.11.02. 20:28:04hát nem látod, hogy ezek ewok-ok? :D
Ha eleged van abból, hogy csak ezt hallod: Budapesten minden rossz, lepusztult és koszos. Szeretnéd megismerni, hogy mennyi minden érdekeset és szépet rejt ez a város, még olyanokat is, melyről eddig nem is tudtál? Szeretnéd tudni, hogy milyen belülről egy általad jól ismert épület? Akkor neked szól ez a blog!Timi21 | 2009.11.05. 13:17:50nekem a libegő a kedvencem ott nyugis és nem rohan senki és jó a levegő

Csumacska, Chewbacca közeli rokona. ;)
Drevway | 2009.11.02. 19:36:00Chewbacca, még mielőtt elkezdett volna mutálni ;)

Ezután csak személyivel vehetünk energiaitalt.
petcsi | 2009.11.27. 21:43:40Mar kaphato egy ideje nehany helyen. Foleg motoros boltokban.

"Raktár állott, most áruhalom..."
Hasonló "dominó effektet" már láthattunk itt.toth_pityu | 2009.11.02. 19:51:40Hát ez nagyon nagy! Nálunk is kinézetre ilyen polcok vannak, csak az strapabíróbb!
Nálunk 1 srác vitte ki a duplakerekes géppel az utolsó polclábat, 45 fokban kihajlott a polcláb, összetört két rakomány, plusz úgy beszorult a targonca, hogy kb 20 perc alatt szedtük ki. De a polc áll, és virul azóta is! Aztán szintén a targoncával hajtottuk vissza a helyére! :)

A három
kismalacfrancia bulldog és macska. ;DItt pedig a négy kiskutya és a kismalac "története". :)TdianaV | 2009.11.01. 21:44:56Esetleg tudom ajánlani a menhelyeket, ott is rengeteg fajtiszta és szép kutyus van:)

"Héé, az az én sajtom! Még parádézok is, csak add már ide!" :D
bungle | 2011.07.26. 19:47:22www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40941_kep?mode=latest&position=1
Nők... ;)

A legveszélyesebb sütemények után kész felüdülést jelentenek a válási torták. :D

Prezi
Ígéretesnek tűnő magyar fejlesztés, ami a legnagyobb nemzetközi cégek érdeklődését is felkeltette. Szakítva a szokásos lineáris diavetítéssel, a különböző részek közötti összefüggéseket is könnyedén bemutathatjuk, mivel egyetlen nagy vászonra kell dolgozni.bungle | 2015.11.01. 10:46:33gabor2 küldte:
URL: http://www.nlcafe.hu/ezvan/20151028/ciganytelep-bagazs-prezi-onkentes/
Szöveg: "Ajtókat cseréltek és szemetet szedtek a prezisek a bagi cigánytelepen."

A hónap idiótája címet pedig az a páros kapja, akik a gyerekzsúr arcfestésen a bűnöző álarcot kérték. :)
1nessa | 2009.10.31. 14:47:132 allat:D vajon lejon-e az "alarc" a birosagig :D









