
Az óriás kislány felkelt egyik reggel, lezuhanyozott a szultán elefántja segítségével és elment játszani a parkba! :)
Bakeyoo | 2008.02.29. 17:17:23Művészet. Nem hinném, hogy dolog lényege az lenne, hogy a "bábu" feje hogy van összerakva.
Íme, itt van - a kávékóstoló gép. Mer az jó, hogy van ilyen...
tian | 2008.02.29. 09:28:02ez nagyon kellett az emberiségnek...:)

Nubrella. Ha épp nincs kéznél a szkafandered. ;)
tian | 2008.02.29. 18:29:26:))))

Miért tanítsuk meg a gyereket arra, hogy ne fogadjon az iskolában...
nkmedve | 2008.03.02. 02:39:29Azt én is láttam valami "101 legnagyobb szexbaki" c videóban, s ugyanabban volt valami olyasmi is hogy a másik nagy élvezetek közepette égy körfűrésszel lenyisszantotta az egyik heréjét:)

Hayseed Dixie - Ace of Spades
A jól ismert Motörhead nóta country stílusban!spy_boy | 2008.02.28. 20:15:29wáááá.. igazi texasi büdös parasztok xDD Nagyon jó :D

Gyufából, valamint cserjéből készült F1 autók után itt van csokiból is...
dude | 2008.02.28. 18:56:35A tavalyi McLaren-t már vajon benyomták? :)
http://www.autoblog.com/2007/03/25/mmm-race-car/

Patkányok Temploma, India
Athur | 2012.01.11. 20:49:50Helyesek :)

Azt hittem a japcsikat nem lehet felülmúlni hülye, időigényes videók készítésében... tévedtem. :D
Gmail reklám orosz módra!Purple | 2008.02.29. 13:57:05igaz, itt Mo.-n mindenfajta értelem megvan, piacvezetők vagyunk, összetartunk mindenben és világelső ország vagyunk... mellesleg a szakértelemhez kell a "sima értelem" különben nem tudnának alkotni..
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...Ravennë | 2013.05.02. 00:29:05Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D
Gondolom minden egyes szavát és mondanivalóját értettem.
http://www.youtube.com/watch?v=QPJyKrYnpqI

Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
Perenna | 2008.03.03. 11:44:27A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te állaítod úgy neveled ahogy te gondold!









