
6 generáció 1 fotón
MatyiZeg | 2012.05.17. 14:41:25Csinosabb a lányánál, az tuti.
„Gyere Kokovtsov, megyünk bándzsidzsámpingolni!” :D
Ilyen barátokkal kész öröm a legénybúcsú...Anthraxia | 2012.05.17. 14:21:17JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Nem láttam, hogy be van kötve a szeme, de már oké értem a "vicc" lényegét.

A Zoochosis legújabb rövidfilmje: Asscalator azaz Mozgólépnők ;-) (Ez pedig a régizé.)
KillHates | 2012.05.17. 12:01:35Aztán nehogy úgy járj mint ez a macska:
http://mycognizance.files.wordpress.com/2007/09/scared-cat-cartoon-kitty-frightened-of-fat-lady-from-behind.jpg
Vallásszabadságukat féltik az ajkai gimisek. A Hit Gyülekezete venné át az iskola fenntartását. Ezt a szülők és tanárok nem néznék jó szemmel.bungle | 2013.09.02. 15:26:45http://index.hu/belfold/2013/09/02/ha_valaki_megter_az_a_maganugye/
A Hit Gyülekezetéé az egyetlen általános iskola, de ígérik, Hajdúsámsonban nem lesz felekezeti oktatás. A pletyka szerint a fizetés egy részét be kell fizetni tandíjnak. Az állam félmilliárdból indít elleniskolát.

Extra szuperplazmás kiválódás a szupergamma napsugarak hatására, időkapu kinyílása.
Mi történik ilyenkor szerintetek?MatyiZeg | 2012.05.17. 14:39:12Hát ez kurva nagy, engem is feldobott :)

Kicsit poros volt...
Tooni | 2012.05.17. 14:12:39Fekvő ház. Hiba forrása: egér lepisilte az alaplapot. Maradt még utána egyéb, "szilárdabb" nyom is...

Revolution
J.J. Abrams ősztől kezdődő új sorozata a poszt-apokaliptikus jövőben fog játszódni. Az áram egy rejtélyes elektromágneses impulzustól egyik pillanatról a másikra elmegy, és nem is jön vissza. A történet ez után játszódik 15 évvel, ahol az emberek kb. XIX. századi körülmények között kénytelenek élni.lorem_ipsum | 2013.04.06. 20:02:21vontatott, lassu, kisse idegesito karakterek, en nem kezdenek bele.
falling skies is ilyesmi, de tobb potencialt latok benne, ill. javult szerintem a kezdetiekhez kepest, de meg mindig sok idegesito van benne.
egyiket sem kaszaltam meg, mert belefer az idombe, de az uncsi reszeket mar attekerem sokszor. amugy meg:
http://www.sorozatjunkie.hu/tag/falling-skies/
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/08/22/falling-skies-vege-a-2-evadnak/
http://www.sorozatjunkie.hu/tag/revolution/

Párszor biztos elgyepálták ezt a hülyegyereket... :D
eospower | 2012.05.17. 14:17:08Mekkora egy Troll XD
A Facebookon a magánszemélyek bejegyzéseit az ismerőseiknek átlagosan 12 százaléka látja, a többiekhez sosem jutnak el. Mivel amúgy sem megy túl jól a Facebook szekere (a Google minden felhasználója után két és félszer annyi bevételhez jut), most azt tervezik, hogy aki fizet, azt biztosítják arról, hogy az üzenet célba ér. Az ötlet működhet, de visszafelé is elsülhet: könnyen lehet, hogy a fizetni nem akaró többség csalódik, felébred Csipkerózsika-álmából és rájön, hogy valójában senki nem kíváncsi rá és hiába naplózza nyilvánosan életét, ugyanaz a három ember figyeli, akikkel egyébként is nap mint nap találkozik otthon vagy a munkahelyén.
Még hogy a sör nem hízlal... ;)
Nusihusi | 2012.05.15. 21:44:15Remélem, azért a sör nem borult ki:D









