
Kiállítás a moszkvai metróban
Nico | 2007.06.10. 21:08:40Egy fokkal jobb,mint a zsebtolvajokkal és perverzekkel!......
Miért olyan gyorsak az afrikai futók? Mert 2 tonnás vízilovak üldözik néha őket... ;)
Nirvana | 2007.06.09. 14:16:18Nem azért de szerintem csak fáj a nigának , hogy egy négyszögletes kagyló csücske beleállt a hátába , oszt most megy az orvoshoz.. a Víziló csak meg szeretné nézni közelebbről is.. XD

Mindenki megijed jól!
-daved- | 2007.06.09. 10:49:37király volt!!!!!!!!!!!!! XD

Ezen sírtam! :)
Myfti | 2008.02.22. 14:41:53fáááj! XD

Smoke On The Water - 1683 gitáron
(este meg Dream Theater koncert, ha nem tudná valaki ;))WolfWood | 2007.06.06. 13:51:45Hulla Fáradt vagyok de én is megyek :) Amúgy elég könnyű lejátszani ezt a számot sztem.Mert nekem nem volt nehéz megtanulni.

Meglátjátok, death metal énekes lesz belőle... :D
babapiskóta | 2008.03.05. 10:48:06Szeretném megnézni, ahogy őt, meg a britney-s gyereket összeengedik!!!
jaj..
Na jó, tényleg befejezem... :'D

Nah, ha megnéztétek, akkor elő a cangákkal és indíts gyakorolni!!! Várom a zárójelentéseket ! :)))
Jozef7 | 2008.07.22. 08:31:12ez nagyon király!

Nálam majdnem így néz ki a mosogatótálca... ;) Nem akar valaki mosogatni jönni? Meghálálom... :)
Yorick | 2007.06.05. 16:24:20Teccik.... És ha az alsót kirántom, akko is így marad ?

Mindig tudtam, hogy az esküvő az nem valami egészséges dolog... ;)
Disy | 2007.06.08. 23:17:13Mi az hogy NC ?

Hollandokhoz is eljutott a "fényképezzünk esztelen mezteleneket" c. játék. ;)
Yorick | 2007.06.05. 16:30:47Barát, micsoda oroszlánszag lehetett a zárt helyeken :-)))))))))
Azé' itt vannak ám az igazi "természeti népek", pár lötyifütyi, stb...









