
Ezt is megéltük! Öt felnőtt férfit és egy 15 éves fiatalt tartóztattak le Skóciában a Facebook-on tett „antiszemita” bejegyzések miatt. A skóciai hatóságok nem kevesebb, mint 50 rendőrt küldtek ki a „bűncselekmény” tetteseinek kézre kerítésére azt követően, hogy a Glasgow-hoz tartozó, jómódúak lakta Giffnock zsidó közösségének néhány tagja feljelentést tett.
Kurucinfós cikk (érdemes belenézni a Facebook-os kommentekbe, most majd őket is elviszi a rendőrség? ;))
A bicajos tolatóradar is hamarosan várható... ;)
tftmnxzf | 2012.05.19. 13:34:34Erted es meg infra megvilagitas is van benne, mintha az alkalmas lenne a mogotted levo 1 km bevilagitasara... Ha meg egy kocsi van a seggedben, akkor vagy ejszaka van es vilagit, vagy nappal van es ugyis latod. A kovetkezo mi lesz? Elakadas jelzo haromszog, hatha nem tudod eltolni?

Asszem nagyobb pórázra lesz szükség...
brier | 2012.05.27. 10:22:58jaj de jaaaj *.* megzaba :DDDD

I would like to give her a Coke. ;)
(ezt inkább csak angolosok fogják érteni ;))rubigo | 2012.05.19. 10:40:45Szikora Róbert (Sz.R.)
Nincs magyarázat: a NASA is vizsgálta a Guadalupei Szűzanya kegyképét Megállapították, hogy a szövet hőmérséklete állandóan 36,6 fok, mint egy élő ember testhőmérséklete. Mária övéhez sztetoszkópot közelítettek, amellyel tisztán kivehetővé vált a magzat szívverése - 115 pulzus percenként.norbertvincze | 2014.12.17. 03:47:06egyik forrás sem érhető el.

Holnaptól neki kell kiszállítania a leveleket és újságokat...
blackmumus | 2012.05.21. 01:58:33az nem kutya hanem Alf :)

Ezek a bogaras kutatók kígyót-békát összehordanak egy légből kapott ötletért ;)
...avagy tanulságos mese a diamágnesességről és arról, hogyan húzták csőbe a szöcskét.kukulkan | 2012.05.17. 14:37:55Mármint sáskát.
Csak hogy megint kötekedjek kicsit ha már kvázi rovaros téma... :D
Egyébként ha már ilyen "űrhajós kísérlet", az is érdekes, mikor a szövőhangyákat centrifugába rakják:
www.youtube.com/watch?v=Z-gIx7LXcQM#t=13m27s

Víznyelő - Bimmah, Omán
sztewe | 2012.05.19. 08:40:22Itt élni? Meg vagy te veszve? Ománban? Egy SIVATAG KÖZEPÉN VAN BAZZEG!
Egy hetet nem bírnál ki a 45° os száraz hőségben nyáron télen meg 30° ban.
Ha nem végezne veled a hőség az éhség igen, nem hinném hogy tudnál ott akármit is termelni. Vagy mit csinálnál? Mert a többi kecskepásztor nem szeretném az idegen konkurenciát. Egyszeri látványosságnak szép, de világ minden kincséért nem élnék ott.

Kijutós játék a YouTube-on! Mi készítettük. 100% magyar móka 0 Ft-ból :) Reméljük tetszik.
brier | 2012.05.29. 09:26:20Pan Rufio: Ügyesek vagytok, sikerült a játékotokat "megfilmesíteni".
Régebben rátaláltam valahol a honlapotokra, de hiába is akarnék menni, egy kijutós körre, túl sok para van bennem, még akkor is ha tudom, hogy csak játék :))))))
grat mindenféle képpen !!!
most terhesen, meg tuti megszülnék, ha rám ijeszt valami :D

Tadao Cern - Blow Job










http://www.inforadio.hu/hir/tudositoink/hir-497464