
Ninnya cica újabb lopakodása. :P
Németh István | 2010.11.29. 20:22:50de cuki
George Clooney már csak reklámokban szerepel? Clooney és Malkovich egy interaktív Nespresso reklámban.
annacska1990 | 2009.11.24. 12:06:53A sztárgázsira gondolsz? Mert hírnévre már nem igen volt szüksége az Ocean's sorozat után szerintem. Lehet a 2 szőke cicababa miatt vállalta, attól ilyen boldog. :)
A Disney Channel új sztárfigurája. Ezért jó, ha az embernek van gyereke, aki felhívja a figyelmét a kötelező médiatartalom megtekintésére.Kisletra413 | 2009.11.15. 13:56:04aranyos:D

A vécén ülve...
Zollander83 | 2009.11.10. 18:43:12ezen beszartam a röhögéstől :D

Az iPhone jelmez után itt egy iPhone esküvői torta. :)
Kisletra413 | 2009.11.15. 13:56:46inkább a telefon mint a torta:D

Micsoda modell! Micsoda test! Micsoda alak! Micsoda?!?!
1nessa | 2009.11.07. 18:04:29Mindenkiben van egy kis szepseg hiba:D

CyberWalk - jól jöhet még virtuális terek bejárásához. ;)

"Megvan már mit felejtettem el... elemet cserélni a kapunyító távirányítójában."
Azután beballagott a "kisboltba" és vett elemet, sebtapaszt meg egy "eladó használt motorok" újságot. :Dtulpa | 2010.01.14. 18:19:01:D

Ilyen mindenkinek kell!! Ez feldobja majd az unalmas értekezleteket, családi ebédeket, és hasonlókat. :D
Nusihusi | 2009.11.06. 01:31:42És majd találgathatják, hogy ki fingott:P

Klóncicák. 50.000$-ért igazán nem sok. ;)) Ráadásul ezek már nem is világítanak. :D
.::JunKieEQ::. | 2009.11.04. 16:49:42Nagy cucc... izé... cicc... ;) Nekem a kisebbik kutyám csinálta ugyanezt.... a bullmasztiffal azé' lettek volna gondok... ;)
70Kg-nyi játékosság... :DDDDD









