
Prime Time
Lako | 2008.03.06. 01:23:06Pedig nekem a kocsmázás megy a legjobban :D
Az arcát nézzétek, true fan! :D (de a legjobb akkor is a vége poén, gyereknevelés felsőfokon :))
mumus007 | 2008.03.05. 22:22:43vagy legalább 1-2 kép??? DE ennél alább nem adjuk!!!:)

Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.
(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).rubigo | 2010.03.12. 11:56:05Ez is egy igényesen kidolgozott kisfilm..
A számokon meg vitatkozzon, aki akar még...
http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :Dmelynda85 | 2008.10.02. 07:26:54Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer available due to a copyright claim by Magyar RTL Televízió Zrt." de bezzeg az rtl honlapján sincs. pedig olyan jó vólt :((

Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...CRaPtRaSH | 2008.03.05. 15:14:36ki mit lát a dolgokban ;]
nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt

Erdei "házikó" a Tezuka Architects-től.
Még pár érdekes építészeti megoldás, ami tetszik:
Wood Deck House
Canopy House
Observation House
Wall-less HouseeNMi | 2008.03.04. 17:18:11:D
Íme a példa, hogy vannak japán dolgok, amik elmebeteg mértékben jók. További videók Hiromi Uehara-tól:
Summer Rain
Old castle, by the river, in the middle of a forestTooni | 2011.12.12. 02:13:30- Istenem, a szerzői jogok kicsinálták Hiromit!
- Szemetek!
Hiromi Uehara Summer Rain LIVE
http://www.youtube.com/watch?v=VL14_nd2C2Q
The Tom and Jerry Show
http://www.youtube.com/watch?v=-HcKrd3K8_A
Old Castle, by the River, in the Middle of a Forest (live)
http://www.youtube.com/watch?v=SXhz3uk6TGA

Emo kislány és a hajszárító.
+ bonus videó: "...és látod, hogy a tanáraid ugyanazt isszák és röhögnek."MiniMe | 2009.06.17. 09:35:16te atya uristen
erröl valahogy lemaradtam multevben :D

Támadnak az idegenek!?!!? :)
Dawe | 2008.03.03. 15:38:56óóóóó de kibasztak velük xD

Emléktrezor, avagy archiváld magad az utókornak.
invad3r1987 | 2008.03.03. 00:46:17Poénnak jó, nade 20 ropiért...









